Thai Masajı Beylikdüzü
By: Date: Şubat 19, 2020 Categories: Masaj Salonları,Masaj Salonu,İstanbul Masaj Salonları,Beylikdüzü Masaj Etiketler:
Thai Masajı Beylikdüzü

Beylikdüzü Masajda Aura Temizliği: Thai Masajı
Yaşantının kaçınılmaz getirisi olan ruhsal ve sağlıksal problemler sonucu insan vücudunda hissedilen olumsuz değişiklikler her alanı etkilemektedir. Beylİkdüzü masaj salonu var olan olumsuz değişimlerin iyileşmesi için bir çok masaj seçeneği sunmaktadır. Masaj seçeneklerinden biri olan Uzak Doğu masaj çeşidi Thai masajı çok bilinen ve etkilerinin uzun yıllardır giderek arttığı bir masaj türüdür. Thai masajı etkisi ile gevşeme masajı olarak da bilinmekte. Tha masajı insan vücudundaki enerji akışının düzenlemesini sağlayarak fiziksel ve ruhsal olarak etki göstermektedir. Fiziksel beden ile ruhsal beden arasında enerji yolu kapanmasıyla birlikte enerji sağlanamaz hale girer ve bu durumun ilk getirisi depresyon olur.
Bahsi olunan yol bir çakra kapsıdır. Bu kapının açılması ve enerji akışının sağlanması adına Thai masajı parmaksal olarak yapılan baskı yöntemi ile çakra kapısının açılması sağlamaktadır. Çakra kapıları vücudun belirli bölgelerinde bulunup tüm organlar ile bağlantılıdır. Vücuttaki her organın titreşim dengesi haya enerjisinden aldığı enerji ile denge sağlanır ve kendini temizler. Olumsuz yaşanmışlıklar bu akışın düzenli olmasını engeller. Ve beden dengesini hastalıklar meydana getirerek bozar. Cansız varlıklarsa canlı varlıklardan enerji akışı ile dolar ve kötü enerji akışı etraflarına yayılır. Hareket halindeki auramızın dış enerji akışlarından etkilenmesi ile enerji bedeni zayıflatır. Bu zayıflama sonucu birçok hastalık meydana gelir. Beylikdüzü masaj salonunda lisanslı masörler tarafından uygulana Thai masajı, gene birkaç faydası ise;
Kronikleşen sağlık problemleri giderilmesi,
Sebebi bilinmeyen ağrılar giderilmesi,
Endişe ve kaygı gibi ruhsal problemlerde nedeni bilinmeyen huzursuzluk problemlerin giderilmesi,
Psikolojik problemlerin giderilmesidir.

Beylikdüzü Çin Masajı Önemi

Beylikdüzü masaj salonunda uygulanan bir diğer uzak doğu masajı olarak bilinen Çin Masajı ise Thai masajının aksine sert bir masaj uygulamasıdır. Masajda uygulanan teknikler özellikle bilirkişi tarafında yapılması gerekir. Faydası çok olduğu gibi yanlış bir durumda kötü sonuçlar doğurabilir.

Bir önceki yazımız olan Beylikdüzü Masaj başlıklı makalemizde beylikdüzü masaj bayan, beylikdüzü masaj ve beylikdüzü masaj hatun hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir