Sosyal Medyada Biz}

Tek Seansta Yorgunluk Bitti

Tek Seansta Yorgunluk Bitti

İstanbul İlçesinde Yaşayan Biri Olarak Sizlere Kendimden bahsetmek İstiyorum..İsmin Bedri. 27 yaşındayım Bahçelievler’de yaşıyorum. Beden işçisiyim. Beden işçisi olmak tüm vücudun yorgun olmasını sağlıyor. Ağır iş günlerinden sonra ertesi gün işe kalkıp gitmek tam eziyet haline dönüyordu. Uyandıktan sonra vücudumun her noktasında şiddetli tutulmalar oluyordu.

Bu tutulmaları hafifleten ilaçlar kullanıyordum. Ee ilaçların yan etkileri de malum. Şantiyeden bir arkadaşım butik masaj olayından bahsetti. Bunun için Bakırköy masaj salonuna gidiyormuş. Aklıma yattı bana da seans alır mısın dedim.

Kusursuz Hizmet

Birçok kişi tarafından ön yargı ile yaklaşılan masaj nedir bilmeyenler için öncelikle ön yargınızı ortadan kaldırın. Bende sizin gibiydim. Fakat spa merkezleri İstanbul Avrupa yakası bölgesindeki en iyi merkezi bulduğum için çok şanslıyım. İlk seansımda vücudumdaki tüm ağrılar son buldu. Masaj aleti ile çok fazla verim alamamıştım.

Ama uzman bir parmak beni çok rahatlattı. Vücut yorgunluğunun yanı sıra psikolojik terapi merkezi gibi hizmet veriyorlar. Sizlerde benim gibi devamlı vücut ağrıları çekiyorsanız mutlaka bu masaj seanslarından faydalanın. Ön yargılarınızı yıkın ve masajın mükemmel rahatlatıcı etkisinden yararlanın.

Dünyanın en rahatlatıcı terapisiymiş masaj teknikleri. Bilinmesi gereken en önemli nokta ise tek seans rahatlatsa da uzmanların önerdiği seanslara devam etmeniz gereklidir. Bence sizde vücut ağrılarından kurtulmak için mutlaka masaj yaptırmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Baştan Aşağı Masaj Yaptırmak başlıklı makalemizde masaj çeşitleri ve masaj yatağı hakkında bilgiler verilmektedir.

03 Aralık 2019
63 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN