Tek Seansta Haftanın Yorgunluğundan Kurtulun

Uzan personeller eşliğinden tüm haftanın yorgunluğundan kurtulabilirsiniz. İstanbul masaj merkezi birçok masaj türlerine hakim olarak çalışıyor. Kişiye özel odalar ve muhteşem oda atmosferleri sayesinde zihin yorgunluğunu da atmış olacaksınız. Ayrıca masaj öncesi tercih edeceğiniz buhar odaları ve saunada özel kokular ile nefesinizi tazeleyebilirsiniz. Tek seansta kurtulacağınız yorgunluğunuzu cilt bakımı ile de destekleyeceksiniz. Terapi şeklinde sunulan tüm masaj türlerinde doğal yağ kullanımı söz konusu olmaktadır. Aynı şekilde doğal olarak kullanılan tüm yağlar cilt bakımını da yapacaktır.

Özel yağlar cilt gözeneklerinde yer edinerek cildin nefes alması konusunda yardımcı olacaktır. Masaj öncesi ve masaj sonrasın merkezimizin tüm alanlarını kullanabilirsiniz. Spa, sauna, hamam, havuz gibi alanlarda masaj öncesi ya da sonrası yer alabilirsiniz. Ataköy masaj salonu olarak da merkezimiz VİP hizmeti şeklinde çalışmaya devam etmektedir. Geniş kapsamlı masaj türleri personellerce eğitimli şekilde sunuluyor. Bu yüzden salonumuzu ziyaret eden tüm misafirlerimizde müşteri memnuniyeti de mümkündür. Kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda çalışma sunan merkezimiz her misafir için VİP hizmetten kaçınmamaktadır.

Ataköy Spa Sauna Merkezi

Hoş kokular eşliğinde bulunan saunamızda bay bayan yerleri ayrıdır. Masaj öncesi ya da sonrası tercih edilen saunalarda nefesinizi tazeleyecek bitkisel kullanımlar söz konusu olmaktadır. Bu şekilde zihin yorgunluğunuza da iyi gelecek sauna da keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tek seansta giderilecek zihin yorgunluğunuz aynı zaman haftaya yenilenmiş ve pozitif olarak başlamanıza yol açacaktır.

Haftanın her günü açık olan Bakırköy masaj merkezi ile istediğiniz seans paketini seçebilirsiniz. Uygun bütçe ve geniş kapsamlı masaj türleri sayesinde VİP hizmet ile karşılaşacaksınız. Masaj öncesinde hamamda zaman geçirerek kese köpük yaptırmak isteyenler içinde hijyenik alanlar bulunuyor. Aynı şekilde masaj sonrası havuzda yer alarak da zaman geçirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Güvenilir Spa Salonu başlıklı makalemizde Bakırköy Masaj ve masaj bakırköy hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |