Tedavi Amaçlı Kullanılan Masaj Çeşitleri

Kaslarda etkili olarak değerlendirilen tüm masaj türlerini tedavi amaçlı da kullanabilirsiniz. Fizik tedavi sonrasında değerlendirdiğim tüm vücut masajının etkisini Bakırköy masaj salonu ile bulabildim. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat aralığı da bu anlamda masaj salonunu vazgeçilmez yapmaktadır. Uzun bir süre tedavi amaçlı masaj yaptırmayı beklerken beşinci seansımda ciddi iyileşme gördüm ama masajlara devam etmeye karar verdim. Çünkü düzenli masaj hizmeti insan vücudu için gerekli ve sağlıklıdır. Masaja başlamadan önce hamamda uzun süre zaman geçiriyorum ve gözeneklerimin açılmasını sağlıyorum. Bu fikir salon çalışanları tarafından önerildi. Gerçekten masaj öncesinde hamamda kese köpük yaptırmak masajın etkisini kat kat daha arttırıyor.

Deri üzerinde bulunan gözenekler sıcak su ve buhar ile hızlıca açılmaktadır. Masaj sırasında kullanılan yağlarda bu gözeneklere bakım yaparak cildin sıkılaşmasına neden oluyor. Böylelikle masaj yapıldığında tüm vücut olumlu şekilde etkilenmeye başlıyor. Masaj türleri seçimi için vücudun ihtiyacını iyi bilmek gerekmektedir. Bu konuda Bakırköy masaj salonu çalışanları kişiye özel masaj türleri seçiminde oldukça profesyoneldir. Masajın etkisini yüksek oranda alabilmek içinde salon görevlileri tarafından bildirilen önerilen dikkat etmek yeterli olacaktır. Çeşitli masaj türlerine hakim olan salonda kişiye özel odalarda hazırlanıyor. Bu durum ruhsal olarak da yenilenme sağlamak için gereklidir. Zihin yeniliği ve ruhsal yenilenme masajın hem sonrasında hissedilebilmektedir. Beden yorgunluğunun giderildiğini fark etmeden önce yeniden doğmuş hissetmek elde edilecektir.

Masajın Etkilerini En Hızlı Şekilde Hissedebilmek

Tam bir meditasyon olarak değerlendirilen tüm vücut masajı kişinin yeniden doğmuş hissetmesine de yol açıyor. Kasların gevşemesi ve eklem ağrılarının giderilmesi de iyi bir masajla elde edilebilmektedir. İşinin ehli çalışanlar sayesinde vücuttan ödem ve şişlik giderilmesi de kendiliğinden oluşacaktır.

Bir önceki yazımız olan İsveç Masajı İle Sıkılaşın başlıklı makalemizde masaj salonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |