Selülit Masajı Bakırköy

Yaşım 35’i geçince bacaklarımdaki selülitlerin arttığını fark ettim. Ne bikini, ne etek giyebiliyordum. Ama Bakırköy masaj salonu sayesinde çok şükür ki selülitlerin çoğu gitti. Seanslarım hala devam ediyor. İnanın mükemmel bir yer. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Eğersiz de selülitlenme sorunu yaşıyorsanız bu merkezde özel selülit masajı uygulayan hocalar bulunuyor. Kan dolaşımını hızlandırıyorlar ve portakal kabuğu görünümü gün geçtikçe azalıyor. Hem de bacaklarınız rahatlıyor ve bel ağrılarınızdan kurtuluyorsunuz.

Hamile Masajı Bakırköy

Hamile olan bayanlar varsa kesinlikle Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezine uğrayın derim. Çünkü burada hamile masajı da uygulanıyor. Bilen bilir, hamile masajı Türkiye’de çok a yerde uygulanıyor. Çünkü çok bilgi gerektiren bir hizmet. Bu masaj salonunda hamile masajı eğitimi almış masör ve masözler var. Hem çok tatlı sohbetleri, hem de şifalı elleri var. Ben yakınlarıma tavsiye ediyorum. Hatta öncesinden spa hizmeti de veriyorlar ve yeniden doğmuş gibi ışıl ışıl bir cilde sahip oluyorsunuz. Eğer gebeliğiniz için risk teşkil etmiyorsa hamamı da var girebileceğiniz.

Mükemmel Bir Hizmet Deneyimi

Ben bu tesise ilk geldiğimde endişelerim vardı. Acaba burası da para tuzağı mı diye düşünüyordum. Ama hiç öyle olmadı. Zaten sizi müşteri gibi değil, misafir gibi karşılıyorlar. Verecekleri hizmetlerden bahsediyorlar. Muayene ediyorlar ve tekniğe karar veriyorlar. Masaj Hizmeti alıp almamanız inmeli değil, sizi her konuda bilgilendiriyorlar. Ben çok memnun kaldım. Ayrıca çay kahve ve kurabiye kek ikramları da çabası. Eğer sizi bekleyen birileri varsa onlara da ücretsiz el masajı hizmeti veriyorlar.

Bir önceki yazımız olan İsveç Masajı Bakırköy başlıklı makalemizde etkili masaj, isvec masajı ve iyi masaj hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |