Profesyonel Masaj Salonu

Gelişmiş hizmet önceliği ile İstanbul masaj salonu aramaları ile merkezimizi tercih eden tüm müşterilere VİP hizmet sunulmaktadır. Genel anlamda kaliteli hizmet önceliğinden ödün vermeyen salonumuzda güler yüzlü çalışanlar ve eğitimli personeller bulunmaktadır. Kişiye özel odalarımız ile tek seansta haftalık olarak biriken yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Özellikle psikolojik rahatlama sağlayan odaların atmosferine gelmeden önce buhar odaları ve hamamda vücut gevşemesini de sağlayabilirsiniz. Bu şekilde tercih edilen merkezimizde üst düzey hizmet sunumu da tüm personeller tarafından yapılmaktadır.

Kaliteli çalışma ortamında sağlanan merkezimizin hijyenik olması da en çok tercih edilen seçenekler arasındadır. Özel olarak hazırlanan odaların öncesinde;

  • Buhar odası
  • Hamam
  • Kese
  • Köpük
  • Sauna
  • Spa gibi alanlarda da yer alabilirsiniz.

Fiyat olarak kişileri zorlamayan merkezimizde uygun fiyata masaj salonu tercihi de vardır. Masaj salonuna girişten itibaren cildinizin, zihninizin ve bedeniniz rahatlaması bize emanet olmaktadır. Gelişmiş masaj teknikleri ile cildinizin rahatladığını ve ferahladığınızı ilk seansta hissetmeye başlayacaksınız. Tek seansta bile cildinizde ciddi değişimler olması da merkezimizin kullandığı bitkisel ürünlerden kaynaklanmaktadır.

VİP Masaj Hizmeti ve Hamam, Spa, Sauna

Bay bayan odalarının ayrı şekilde bulunmasının yanı sıra her odada kişiye özel düzenleme de vardır. Kişinin isteğine göre belirlenen odalarda isteğe bağlı farklı masaj türleri de uygulanabilmektedir. Tamamen doğal ürünler ve özel karışımlar ile sunduğumuz masaj hizmetinde müşteri memnuniyetine de ayrıca önem vermekteyiz.

Masaja başlamadan önce tercih ettiğiniz alanlarda da kesinlikle bitkisel ve doğal ürünler kullanılmaktadır. Bu şekilde zihninizin arınmasını ve nefesinizin tazelenmesini sağlayan buhar odalarında özel kullanımlar söz konusu olmaktadır. Her kesime özel bulunan Bakırköy masaj salonu ile VİP hizmeti en üst seviyede alabilirsiniz. Bunun içinde ekstra ücret ödemenize gerek yoktur.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Spa Merkezi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |