Niçin Bakırköy Masaj Salonu ?

Masaj salonlarına ciddi maliyetler dökmüş biri olarak söylemeliyim ki Bakırköy masaj salonu, İstanbul standartlarında bulunmaz hint kumaşı niteliğindedir. Bayan masaj salonu olarak rahat etmeniz adına, içerisinde sadece bayan masörleri bulunduran, masaj salonu, temizliğine de çokça önem vermektedir. İstanbul’un yoğun ve tempolu hayatının karmaşasından kaçıp kurtulmak için harika bir mekan. Bakırköy masaj salonunda bulunan bazı alanlar;

  • Ruh sağlığı merkezi,
  • Cilt bakım salonu,
  • Spor salonu,
  • Sauna merkezi,
  • Türk hamamı,
  • Jakuzi alanı.

Gibi birçok salonu bulunan Bakırköy SPA merkezi, bu alanlar harici ve masaj sonrası isteyen masaj seven, Türk hamamına giderek sıcak ve doğal bir hamam sefası sürebilirler. Ben masaj sonrası hamam keyfini çok keyifli buluyorum. Fiyatlandırma noktası da gayet uygun olduğu için Türk hamamı benim vazgeçilmezim. Hem uygun fiyat isteyen hem de kaliteli bir masaj salonu arayanlar için Bakırköy spa merkezi müthiş bir deneyim, müthiş bir tanışma yeri. Masajının başlamadan evvel vücudumdaki rahatsız olunan yerlerin analizi birkoordinatör tarafından yapıldı. Ardından iş ve kişisel yaşamıma göre bir takvim planlaması yapıldı. Masaj salonu, özellikle stresli bir yaşama sahip olan müşterileri için seçmeseler dahi muhakkak stres giderici masaj paketi uyguluyorlar. Bu durum zaten benim tercih ettiğim bir şey olduğu için hiçbir sorgulama yapmadan kabul ettim. Ama siz şımarmak ve günü stresini en güzel şekilde atmak istiyorsanız, mutluluğun formülünü bu pakette bulabilirsiniz.

Stres paketi içinde nasıl teknikler mevcut olduğunu merak edenler için özellikle sinirden sertleşen bölgeler için uygulanan bir teknik masajdır. Özel kokulu yağlar ile sertleşen bölgelerde sizi sakinleştirerek minimum yarım saat boyunca sizin gevşemenize yardımcı olan bir tedavi şeklidir. Tüm hafta boyunca devam eden seansların beni mutlu ettiği gibi sizi de çok mutlu edeceği düşüncesindeyim.

Bir önceki yazımız olan Ruhsal Olarak Yenilenmek İçin Masaj Yaptırın başlıklı makalemizde bayan masaj hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |