Masal Salonu Seçimi

Güler yüzlü hizmet kapsamında sağlanan masaj salonu hizmetimizde birbirinden profesyonel çalışanlar sizi karşılamaktadır. Özellikle masaj alanında gerekli eğitimleri almış personeller sayesinde haftanın yorgunluğunu tek seansta atlatacaksınız. Kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda çalışma gösteren İstanbul masaj salonu ile müşteri memnuniyetini de en üst seviyede yaşayabilirsiniz. Lüks odalar ve dinlendirici atmosfer sayesinde zihin yorgunluğunuzda gidecektir. Profesyonel anlamda masaja başlamadan önce kese, köpük ya da buhar odalarında da zaman geçirebilirsiniz. İsteğe göre hamamda vakit geçirerek özel yağlar ile seansınızı tamamlayabilirsiniz.

Haftanın her günü rahatlıkla gelebileceğiniz masaj salonumuzda kişiye özel odalarımızda mevcuttur. Profesyonel çalışanların yanı sıra bitkisel yağlar ile vücut bakımınızda yapılmış olacaktır. En iyi spa merkezi aramalarında da ilk olarak salonumuz çıkmaktadır. Hamam hizmetinde bulunan kese köpük ile de masaj öncesi rahatlama yaşayabilirsiniz.

Günün Yorgunluğunu En İyi Şekilde Atın

Sauna, buhar odası ve havuzlarda dilediğiniz kadar kalarak masaj öncesi cildinizin yumuşamasına yol açabilirsiniz. Aynı şekilde vücudunuzda gevşeyerek masaja hazırlığa başlayacaktır. Uzman terapistler eşliğinde masaj hizmeti ile günün yorgunluğunu tek seansta atacaksınız.

Uyarıcı kokular ve bitkisel ürün kullanımı ile sauna da masaj öncesi zaman geçirebilirsiniz. Vücudun toksinlerden atması ve cildin rahatlaması da buhar odaları ile sağlanıyor. Sauna ya da buhar odası sonrası vücut şoklanması için havuz alanını da tercih edebilirsiniz. Sauna spa ve masaj salonu olarak İstanbul’da bulunan merkezimize dilediğiniz zaman gelebilirsiniz. Günlük olarak aktif bulunan salonumuzda Bakırköy masaj fiyatları alanında da uygun fiyat sunumu yapılmaktadır. profesyonel ve eğitimli personeller ile kişiye özel odalarda dilediğiniz kadar zaman geçirebilirsiniz. Bitkisel ve sağlıklı karşımlar ile vücut bakımını da yapmış olacaksınız. Bu şekilde zihin dinlenmesi, ruhsal yenilenme ve beden yorgunluğu giderme tek seansta gerçekleşecektir.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Spa Merkezi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |