Masajın Etkisini Tüm Vücudumda Hissedebiliyorum

Düzenli masaj salonuna giden biri olarak masajın iyisini anlayabiliyorum. Özel bir sebepten ötürü İstanbul’ taşındım ve masaj salonu seçimi konusunda büyük sorunlar yaşadım. Birçok masaj salonunda yer aldım fakat istediğim sonucu alamadım. Kimi masaj salonun da hijyen yokken, kimi masaj salonunda da profesyonel hizmet bulamadım. Son olarak internet ortamında Bakırköy masaj salonu ile karşılaştım. Salonun tanıtımı ve masaj türlerini de araştırdığımda, sonucun olumlu olacağını biliyordum. Bu şekilde hemen randevu aldım. O kadar ilgili ve alanında uzmanlar ki randevu günü öncesinde aradılar ve masaj seansımın saatini de belirlediler. Salona gittiğimde önceden seansım belirlendiği için hiç beklemedim. Masaj öncesinde hamamda zaman geçirmek istedim ve hijyeni de merak ediyorum. Kesinlikle temiz ve titiz çalışıyorlar.

Hamamdan sonra masaj odasına girdiğimde odadaki atmosfer beni etkisi altına aldı. Bu şekilde zihin yenilenmesi de oluşmaya başladı. İstanbul’da gittiğim tüm masaj salonlarından iyiydi. Bu yüzden Bakırköy masaj salonundan oldukça memnun kaldım. Her açıdan avantajları büyük olan salonun özel kampanyaları da var. Bu sayede merak ettiğim masaj türlerini de değerlendirebiliyorum. Salon görevlileri de bu konuda gerekli bilgileri veriyor ve kişinin vücuduna uygun olan masaj türünü belirliyor. Masaj türü olarak salonda sürekli kampanyalar bulunuyor. Sonuç olarak Bakırköy masaj salonundan oldukça memnunum ve hijyen konusunda gözüm kapalı gidebiliyorum.

Masajla Cildimi Yeniliyorum

Masaja başlamadan önce saunada kısa bir süre zaman geçiyorum. Bu durum Bakırköy masaj salonu görevlilerinden öğrendiğim bir durum ve çokta etkili. Masaj öncesi sauna cilt gözeneklerinin açılmasına ve masaj yağının cilde emilmesini sağlıyor. Masaj yaptırdıktan sonra cildimin elastik görünümü de artıyor. Mevsim farkı olmadan düzenli masaj sayesinde cildimin yenilendiğini de fark edebiliyorum. Masaj çeşitleri etkisi de bu anlamda oldukça fazla. Salon görevlilerinin sihirli parmakları masaj yağı ile birleştiğinde muhteşem bir hale geliyor.

Bir önceki yazımız olan Psikolojik Olarak Yenileyen Masaj Türleri başlıklı makalemizde masaj salonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |