Masaj Yaptırarak Fıtık Ağrısına Son Verin

Ciddi anlamda bulunan ağrılarım ve karın sancılarım Ataşehir masaj salonu ile son buldu. İyi bir uzman olarak bulunan masaj salonundaki personeller tam anlamı ile profesyonel şekilde hizmet veriyor. Ağrı ve sancının olduğu bölgelerdeki uygulamalarda personeller tarafından uzman bir şekilde yapılmaktadır. belin alt kısmından ya da kalçanın üst kısmında yapılan fıtık masajı düzenli olarak yapıldığında ciddi oranda iyileşme gösteriyor. Masaj salonunu ilk olarak tereddütlü tercih ettim, fakat ilk seanstan aldığım pozitif sonuç sürekli olarak salonu tercih etmeme neden oldu. Masaj öncesinde hamamda kese köpük yaptırıyorum ve en hafiflemiş şekilde seansa giriyorum. Böylece salondan çıkarken arınmış ve daha enerjik hissediyorum. Düzenli olarak yaptırdığım tüm vücut masajı kullanılan yağlar sayesinde fıtık ağrımı yok derecesine indirdi.

Fıtık ağrıları dayanılmaz ve çaresi olmayacak şekilde bulunuyordu. Yalnız masaj salonu sonrasında daha hızlı yürüyebiliyorum ve hareket özgürlüğü içerisindeyim. Bu konuda masaj salonuna teşekkürü borç bilirim. Son derece profesyonel ve güler yüzlü personeller eğitimli şekilde hizmet veriyor. Masaj öncesinde sauna ya da buhar odalarında da bulunarak vücudumun arınmasında etkili oluyor. Profesyonel masaj salonu çalışanları masaj türüne göre de yağ karışımı hazırlayabilir. Bu alanda gerekli eğitimlere sahip olan personeller kişiye özel masaj yağı da hazırlıyor. Sağlık uzmanları tarafından da önerilen bu masaj yağları bitki özlerinden ve çekirdeklerinden elde ediliyor.

Fıtık Masajı İçin Tercih Edilen Masaj Türü

Uzman doktorum tarafından da önerilen fıtık masajında baş, boyun, sırt ve eller ön planda tutuluyor. Bu bölgelere yapılan masaj uygulaması sayesinde fıtık ağrıları en aza iniyor. Daha önce ağır bir şey kaldırırken ya da merdiven çıkarken ciddi ağrılar yaşıyordum. Özel masaj yağları ve düzenli fıtık masajı sayesinde ağrılarımdan kurtuldum. Artık merdivenleri rahatlıkla inip çıkabiliyorum.

Bir önceki yazımız olan Güvenilir Ortamda Masaj başlıklı makalemizde Arnavutköy masaj salonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |