Masaj Salonu İçin Nasıl Hazırlık Yapılır?

Son yılların popüler merkezlerinden biri haline gelen masaj salonunu bende merak etmeye başladım. Bu yüzden de güvenilir masaj salonu aramaya geçtim ve kısa sürede İstanbul gibi bir yerde güvenilir bir masaj salonu ile karşılaştım. Özellikle salonun giriş bilgilerini gizli tutması ve hijyenik olması en çok tercih ettiğim durumlardan bir tanesi oldu. Birçok masaj salonu bu konuda oldukça pasif ve kişiye özel hizmette eksikler. Bu yüzden Bakırköy masaj salonu ile iletişim kurarak randevu almaya karar verdim. Daha telefonda iyi bir karşılama yapan salon görevlileri randevu gününde de güler yüzlü olarak davrandılar. Bu şekilde bir yerde bulunmak psikolojik olarak da insanı rahatlatıyor.

Masaj salonunda randevu günümden önce aradım ve masaj salonunda bulunurken yanıma neler alacağımı sorum. Çünkü ilk defa masaj salonuna gidiyordum. Salonun gelişmiş bir hizmeti olmasından ötürü salon görevlileri herhangi bir şey yanıma almadan gelmemi söylediler. Salonun ıslak ve kuru alanlarında gerekli olacak tüm eşyalar hijyenik bir şekilde bulunuyor. Bu durumda salonu sürekli tercih etmemin sebeplerinden biri oldu. Masaj salonuna günlük hayattan kaçamak yapınca da gelebiliyorum. Bunun için yanımda eşya taşımaya ya da herhangi bir şey almama gerek kalmıyor. Tüm masaj türleri için geçerli olan bu durum sayesinde haftanın bir günü Bakırköy masaj salonunda yer alıyorum. Bir defa denemek için randevu aldığım Bakırköy masaj salonunda şimdiden yıllık üyelik yaptırdım. Ayrıca tüm yakınlarıma şiddetle tavsiye ediyorum.

Masaj Salonunda Bulunan Alanlar

Güzellik merkezi şeklinde bulunan Bakırköy masaj salonunda ıslak ve kuru alan olmak üzere birçok kullanım yeri vardır. Konforlu olduğu kadar lüks olarak da hizmet vermeye çalışan salonda kişiye özel odalarda aktif olarak kullanılabiliyor. Özellikle masaj yatağı sayesinde 1 saatliğine ruhsal ve bedensel olarak dinlenmeye geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Masaj İle Beden Sağlığı başlıklı makalemizde bayan masaj salonu ve masaj salonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |