Konforlu Masaj Salonu

İstanbul Avrupa Yakası masaj salonu vücudun kas sistemini rahatlatması ve lenf sisteminin iyi çalışmasını sağlaması bakımından çok sağlıklı bir uygulamadır. Ben de uzun süre ayakta çalışan biri olduğumdan dolayı bacaklarımda oluşan ağrılar için Başakşehir masaj salonu merkezine uğradım. Daha önce hiç masaj yaptırmamış biri olarak masajın iyi geleceğine de hiç inanmayarak gittiğim salondan çok rahatlamış bir şekilde çıktım. Gerçekten de masajın yararlarını okuyup araştırdıktan sonra da ne kadar doğru olduğunu ve herksin denemesi gereken bir uygulama olduğuna inanmaya başladım. Benim gittiğim Başakşehir masaj salonu çalışanları oldukça güleryüzlü ve ilgili insanlardan oluşuyordu. Bu da masaj için benim daha çok rahatlamama yardımcı oldu.

Salona girdiğimde ilk olarak hangi şikayetlerimin olduğunu ne tür bir masaj uygulaması istediğimi sordular. Benim verdiğim cevaplar doğrultusunda bana özel bir masaj programı belirlendi ve aylık olarak bir paket oluşturduk. Bir ay masaj devam ettikten sonra ciddi oranda bacak ağrılarım geçti. Şu an neredeyse hiç ağrımaz oldu diyebilirim. Sadece bacak ve ayak masajı da değil bu merkezde boyun, sırt ve bel masajı uygulamaları de çok sık olarak talep edilen uygulamalardan sayılıyormuş. Benim fazlasıyla memnun kaldığım ve yakınlarıma önerdiğim bu masaj salonunu sizlere de gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

Ayak Masajı

Yanlış ayakkabı kullanımı ve ayakta uzun süre kalma sonucu oluşan ayaklardaki ağrılar ve incinmeler için masaj teknikleri gelişmiş olan bu salonda ayak masajı uygulamasına katıldım. Ayaklarımın masaj sayesinde gevşeyip rahatladığına bizzat tanık olduğumdan dolayı artık masaj benim için bir lüks değil zorunluluk halini aldı. Sizlerin de farklı ağrı sorunları varsa mutlaka masaj teknikleri konusunda gelişmiş uzman ekiple çalışan bu merkeze bakmasını öneririm.

Bir önceki yazımız olan Uygun Fiyatlı Masaj başlıklı makalemizde bel fıtığı masaj, masaj ve uygun masaj hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |