İsveç Masajı İle Sıkılaşın

Tüm vücuttaki kan dolaşımını etkileyen iyi bir İsveç masajı sayesinde cildinizde sıkılaşma fark edebilirsiniz. Deri altında biriken zararlı maddelerin masajla ciddi oranda giderilmesi profesyonel olarak yapıldığında görülüyor. Tüm masaj türleri içinde geçerli olan profesyonel uygulama düzenli yapıldığında olumlu etki bırakmaktadır. Bakırköy masaj salonu bu alanda hem alanında uzman hem de uygulama konusunda profesyonel çalışanlara sahiptir. Tesadüfen karşılaştığın Bakırköy masaj salonunda hijyene de ayrıca özen gösteriliyor. Bu durumda salonun avantajlarını arttırıyor. İsveç masajını denemek için geldiğim bu masaj salonunda tüm masaj türlerini rahatlıkla tercih edebiliyorum. Çünkü salonda aynı zamanda tüm masaj türleri ve ıslak kuru alanlar için düzenli kampanaya da geçerli olmaktadır.

Kan dolaşımını hızlandıran bu masaj hizmeti daha enerjik hissedilmesine de yol açmaktadır. Deri üzerindeki gerginliğin azalmasını ve kasların gevşemesini sağlayan İsveç masajı tüm vücut üzerinde etkilidir. Salonda geçerli olan onlarca masaj türü için büyük miktarda ödeme gerek yok. Her bütçeye uygun olarak düzenlenen kampanyaların yanı sıra kişiye özel masaj kampanyaları da yapılabilmektedir. Aynı şekilde masaj öncesinde ya da masaj sonrasında tercih edilen ıslak ve kuru alanlarda bu kampanyalar dahilinde ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.  Seans süresi tam olarak 1 saat sürmektedir. İsteğe göre bu seans süresi uzatılabilir ve ek olarak farklı masajlarda uygulanabilmektedir. Bakırköy masaj salonunda sunulan tüm hizmetler, gelen misafirlerin rahatlığına göre düzenlenmektedir.

İsveç Masajı Sonrasında Spa Hizmeti

Masaj yaptırdıktan sonra sessiz ortamda zihinsel olarak da yenilenmeyi tercih ediyorum. Salon görevlilerinden biri bana masajdan sonra spa hizmetinin masajın etkisini daha da yükselteceğini söyledi. Bu aşamada artık tüm masaj türleri sonrasında spa hizmetinden yararlanıyorum ve kesinlikle daha uzun süre etki alabiliyorum. Aynı şekilde masaj öncesinde kese köpükte masajın etkisini yükseltiyor.

Bir önceki yazımız olan Geçmişten Günümüze Masaj başlıklı makalemizde masaj ve masajın tarihçesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |