İsveç Masajı Bakırköy

Bakırköy Masaj 10 yıldır basketbol oynuyorum. Amatör bir takımda da oyuncuyum aynı zamanda. Antrenmanlar, maçlar derken vücudumun iyiden iyiye yorulduğunu fark ettim geçen. Tabi yaş da 30’u geçince yorgunluk bitkinliğe dönüştü. Geçenlerde bir arkadaşın Bakırköy Masaj Salonu ve Spa merkezini önerdi. İyi ki onu dinlemişim ve bu mükemmel masaj salonu ile tanışmışım. Resmen hayatını mahveden ağrılarımdan kurtuldum. Artık bel, bacak, kol ağrısı çekmiyorum. Hatta teknik direktör bile durumu fark etti. Daha iyi oynadığımı, oyunda daha aktif olduğunu söyledi.

Onlarca Farklı Masaj Tekniği

Bakırköy Masaj Salonu ve Spa merkezinde onlarca farı masaj tekniği uygulanıyor. Ama benim için seçilen İsveç Masajı oldu. Bu masaj tekniği aslında tüm masaj tekniklerinin temelini oluşturuyor. Eflöraj tekniği sayesinde lenf dolaşımı hızlandırılıyor ve adaleler güçleniyor. Bana bir de friksiyon tekniği uygulandı. Bu da eklemlerin güçlenmesini sağlıyor ki biz sporcular için bu iki teknik çok önemli. Zaten uzun süredir bu iki tekniği kapsayan bir masaj hizmeti almak istiyordum ama iyi bir salon bulamıyordum. Bakırköy spa merkezi bunun için dört dörtlük bir mekan.

Kusursuz Bir Masaj Salonu

Bakırköy Masaj Salonu ve Spa merkezi kesinlikle kusursuz bir müessese. İsterseniz burada Türk Hamamı ve Spa Hizmeti de alabiliyorsunuz. Ben kız arkadaşımı spa hizmeti için buraya getirdim. Tek kelime ile bayıldı. Bir kere çalışanlar çok bilgili ve çok güler yüzlü. Uyguladıkları her teknik ile ilgili öncesinde bilgi veriyorlar. Ayrıca son derece kaliteli ekipmanlara sahip ve Temiz bir yer. Asla bu hizmetleri almak için konforunuzdan ödün vermenize gerek kalmıyor. Sporcu olsanız da olmasanız da kesinlikle buraya gelip masaj hizmetini deneyimlemenizi tavsiye ediyorum. Günlük hayatim stresinden uzaklaşmak için birebirdir.

Bir önceki yazımız olan Psikolojik Olarak Yenileyen Masaj Türleri başlıklı makalemizde masaj salonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |