İstanbul Vücut Masajı

Tüm vücudunuza profesyonel olarak masaj yaptırabilmek artık çok kolay ve ulaşılabilir şekilde. Haftanın her günü açık olan İstanbul masaj merkezi ile bütün masaj türlerini değerlendirebilirsiniz. Yüksek kalitede sunulan hizmet doğrultusunda tek seansta günün stresinden kurtulabilirsiniz. Güler yüzlü ve profesyonel terapistler sayesinde zihin yorgunluğunuzda gidecektir. Merkezimiz tarafından kullanılan özel yağlar ile de tüm vücut bakımınız yapılmaktadır. Bitkisel karışımlarda oluşan yağlar ile vücudunuzda parlak ve canlı olacaktır. Beden yorgunluğunuz giderken bir yandan cilt bakımınızda olması salonumuzun sağladığı avantajlardan biridir.

Kişiye özel odalarda bulunan eşsiz atmosfer ruhsal yeniliğin oluşuma da yardımcı olacaktır. Özel odalarda hijyenik olarak hazırlanan ortam sayesinde haftanın ya da günün stresini de atacaksınız. Bitkilerden doğal bir şekilde hazırlanmış masaj yağları ve kokusu pozitif düşünmenize de destek verecektir. Bu yüzden masaj sonrasında hem beden hem de ruhsal olarak yeniden doğmuş hissedeceksiniz. Bakırköy’de hijyenik masaj salonu aramalarında da merkezimiz ilk olarak çıkmaktadır. Günlük misafir potansiyeli oldukça fazla olan salonumuzda hijyene de ayrıca özen gösterilmektedir.

Ataköy Spa Güzellik Salonu

Bay bayan yerleri ayrı olduğunu gibi kişiye özel odaları da oldukça özenli şekilde hazırlanmıştır. Hijyene ve sağlığa özen gösteren merkezimiz her masaj sonrasında odaları steril halde bırakmaktadır. Aynı şekilde salonumuzda yer alan hamam, buhar odaları ve sauna da en hijyenik hale gelene kadar düzenli olarak temizlenmektedir. Ataköy spa güzellik salonu özel masaj yağları ile tüm vücut bakımını da tek seansta yapmaktadır. Profesyonel olarak bulunan personeller kadın erkek yerleri olarak ayrı alanlarda yer almaktadır.

Günün stresinden arınmak ve haftanın yorgunluğundan kurtulmak için salonumuz en doğru adrestir. Doğal yöntemler ile hazırlanan yağlar eşliğinde özel masaj teknikleri tüm masaj türlerinden uygulanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Özel Yağlar ile Masaj Türleri başlıklı makalemizde ataköy masaj, Bakırköy Masaj ve masaj hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |