İstanbul Stres Masajı

Stresli bir yaşam serüveni içindeyken yaşanılan yapınca dönen kişiler için oldukça zor anlar yaşatmaktadır. Bu yıpratıcı dönem sonucu bireylerde fiziki çöküntüler ve hastalıklar olduğu gibi ruhsal çöküntüler ve hastalıklarda meydana gelmektedir. Bu ruhsal sağlık problemleri, oldukça önem teşkil eder ruhta başlayan rahatsız edici durumlar vücutta somut olarak da kendini göstermeye başlar. Bu yıpratıcı dönemi güzel bir şekilde atlatmak isteyen bireyler Bakırköy masaj salonuna gelerek tüm sorunlarına bir çözüm bularak günün rahatlığıyla salondan ayrılmaktadır. Masaj salonunun ilk girişinden itibaren hijyenik bir ortamda karşı karşıya kalan güzel anlar yaşayabileceğiniz olgusunu ilk adımda anlayabilirsiniz. Öncelikle masaj salonuna gelme amacım nedir? Sorusu ile gelen tüm masaj sevenler, aradığı durumu kendilerine masaj yapacak olan uzman ekip lideri ile bularak masajın yanında psikolojik danışmanlık işe de sağlıklı sonuçlar alırlar. Çokça tercih edilen koltuk masajı ise dokunmayı sevmeyen müşteriler için oldukça ideal bir masaj yöntemidir. Fakat koltuk seçimide yine bazı kriterler içerisinde olmalıdır. Bu nitelikler;

Masaj koltuğunun yaşa göre tercih edilmesi,

Masaj koltuğunun sağlamlığı ve hassas bir dokunma sağlaması önemlidir.

Masaj koltuğu, kişinin boy ve kilosuna göre uygun ebatta olmalıdır.

Koltuğun, görünümünden önce kullanım noktasını dikkat bilip amacını bilmeli,

Masaj koltuğunun, kullanım öncesi dezenfekte olup olmadığından emin olunmalı,

Koltuğun, kolay temizlenme yöntemine uygun olması önemlidir.

Bunun gibi özellikler ile Bakırköy SPA merkezi, koltuk masajını gönül rahatlığı ile yaptıra bileceğiniz bir kurumdur. Masaj koltuğu müşteri masaj ve rahatlama sağladığı gibi aynı zamanda dinlendirmektedir. Stresli bir hayat süren müşteriler için tavsiye edilen masaj tekniği paketi ise Stres giderici masaj tekniğidir. Özellikle boyun ve omuz kısımlarında uygulanan masaj tekniğine hoş oku ve yağlar eşlik etmketedir.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Hijyenik Masaj Salonu başlıklı makalemizde bayan masaj ve hijyenik masaj hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |