İstanbul Ruh Sağlığı Masajı

Yoğun yaşanılmış olan hayat temposu üzerinde iken ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bir durak gerekir. Bakırköy masaj salonu, fiziki ve ruhsal yıpranmalara karşı sizleri dünyandan arınmış olan bir yer alternatif sunmaktadır. Bu yer hijyenik anlamda üstün kaliteleri sahip olup personel ile göz dolduran sürekli, gülümseyen gülümseten, önemseyen önemsetilen bir müessese. Personeller tamamen masaj salonuna ait olarak çalışan, alanında uzman kişilerce hizmet vermektedir. Personelin, yönetim seviyesinden çaycısına kadar davranış biçimlerinde gülümsemek ve gülümsetmek üzerine planmış.

Bakırköy SPAmerkezi ruh sağlığımı oldukça büyük çöküntülerden çıkarmış seansları planlı programlı olarak yapılan, her masaj sonrası kendimi daha genç, dinamik, olması gereken kişi gibi hissediyorum. Hayat mücadelesi içinde iken iş hayatı en kolayından en zorlu kadar bir stres alanına sahiptir. Bu stres alanını kaldırmak için kendinize izin verin ve uzman ekipler tarafından daha rahat bir hayatın varlığını öğrendim. SPA merkezinde yapılan masajlar da kullanılan alet edevat ve yağlar sağlık açısından bakanlık onaylı olarak yapılan uygulamalardır. Masaj salonu, güvenlik seviyesini Premium olarak sağlamaktadır. Müşteri kimlik bilgileri hiçbir şekilde istenilmeyen şahıslar veya kuruluşlar ile paylaşılmayacağı gibi masaj ekibindeki liderinin harici kimse ile paylaşılmamaktadır. Öyle ki siz masaj yaptırırken kimlik bilginizi sadece ekibin lideri olarak uzman ekip başı bilir.

Masaj salonuna girdiğinizde ilk sorgulanılan şey birazfelsefik bir anlam taşımaktadır. Salona geliş amacınız son seansımızda tekrar size sorularak hedefinize ulaşıp ulaşmadı doğrultusunda bir değerlendirme yapmanızı ister. Bu nedenle öncelikli olarak masaj salonuna gittiğinizde şikayetleriniz alınır, bunun doğrultusunda masaj seçeneğiniz belirlenir ve uygulanacak masajınseans takvimi hazırlanır. Her şey takvime uygun şekilde planlı olarak ilerleyerek devam eden süreçte masaj salonun sizi daha mutlu etmek adına bazı jestlerde bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Stres Masajı başlıklı makalemizde en iyi masaj salonu ve stres masajı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |