İstanbul Hijyenik Masaj Salonu

Stresli bir iş hayatı yaşadığımdan dolayı vallahi sağlık problemleri ile karşı karşıya kalmıştım. Bu durumlar ruh sağlığımı ciddi bir şekilde yıpratmış ve sinir bozucu hale gelmişti. Bu durumdan kurtarmak için bir çare ararken Bakırköy masaj salonu ile tanıştım. Masaj salonu hakkında yaptığım araştırmalarda olumlu algılar iyi sonuçlar, memnuniyet olduğu için gidip görmeye karar vermiştim. Masaj salonuna ilk girdiğimde içerde bulunan herkesin,güler yüzü dikkatimi çekiyordu, müşterisinden çalışanına barana kadar herkes tebessüm ediyordu. İlk gelişimde anladım ki bahsedilen tüm konular da gerçeklik sözkonusuydu. Öncelik olarak bir danışman yanına gelerek masaj salonu neden tarihçimiz sordu. İlk etapta sizlerin geliş amacımızdan kararlı olup olmadığınızı algılamak isteyen danışman sizi bir uzman ekibi yönlendirerek psikolojik bir destek sağlıyor ve bunun neticesinde bana uygulayacakları masaj raporunu oluşturdular. Resmi evrak noktası halledildikten sonra işlerimi uygun olacak şekilde Bir seans takvimi hazırlandı ve ilk masajım başladı. O masaj yapılacak yere gittiğinizde sizi hoş kokulu sakin dinlendirici bir ortam bekliyor. Hafif bir müzik eşliğinde loş bir ortam da herhangi bir şey düşünmenize izin verilemeyen bir ortam yaratılmış. Kimlik bilgilerim noktasında çok hassas olduğunu dile getirdiğimde uzman ekibin lideri harici, hiçbir masörbana ait kimlik bilgilerini bilmeyeceklerini ifade ettiler. Tamamen kusursuz diyebileceğim bir müessese idi.

Bakırköy SPA merkezi, masaj paketleri mevcut. Yoğunluğu hangi kısımda yoğun olarak görmek istediğinize göre paket uygulaması yapılıyor. Paket hakkındaki ayrıntılı bilgileri ve avantajları Bakırköy masaj salonu personelleri size açıklıyor. Mutfağının bu deni açık olup gönül rahatlığı ile işlerine dört elle çalışan bir aile ekibi duruyordu karşımda. Yaklaşımlarındaki tavır ve hareketler insanı rahatlatıyordu. Ben stresli bir hayata sahip olduğum için omuz ve boyun kısmımda yoğunlaşmak istedim. Bunun için en uygun paket stres giderici masaj paketiydi. 

Bir önceki yazımız olan Niçin Bakırköy Masaj Salonu ? başlıklı makalemizde bayan masaj, hijyenik masaj ve uygun masaj hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |