Haftanın Her Gününde Masaj Fırsatları

Muhteşem seans fırsatları ve VİP hizmet ile haftanın her günü masaj yaptırabilirsiniz. Hijyenik ve güvenli salonumuzda tüm vücut masajı en uygun fiyatta gerçekleşmektedir. Çeşitli masaj türleri de merkezimizce yapılabilmektedir. Haftanın her günü açık olan salonumuzda kendinizi özel hissedebilirsiniz. Kişiye özel olarak hazırlanan hijyenik odalarda zihin yorgunluğun atılması söz konusu olmaktadır. Ataköy masaj fiyatları aramalarında en uygun ve en kaliteli hizmette merkezimizde sunuluyor. Aromatik masaj yağları ve bitkisel karışımlardan oluşan masaj çeşitleri ile tüm vücut bakımınızı da yaptırabilirsiniz. Yorgunluğunuzu tek seansta atarken zihninizin de yenilenmesini masaj türleri ile sağlayabilirsiniz.

Masaj çeşitleri olarak zengin içeriğe sahip olan merkezimizde özel terapistler ve uzman masörlerde bulunmaktadır. Son derece zengin içeriğe hakim personeller masaj tekniklerini en iyi şekilde uygulamaktadır. Ayrıca masaj öncesinde hem keyifli vakit geçirmek hem de vücudunuzun gevşemesini sağlamak için hamam ya da sauna da yer alabilirsiniz. Kısa süreli seanslarda direkt olarak buhar odalarına da geçerek vücudunuzun gözeneklerinin açılmasını sağlayabilirsiniz. Bakırköy güvenilir masaj salonları ile de merkezimizde yer alarak gönül rahatlığıyla yorgunluğunuzdan arınabilirsiniz. Hem cilt bakımı hem de vücudun toksinlerde atılması konusunda etkili bulunan salonda kişiye özel odalar hazırlanmaktadır.

El Ayak Masaj Salonu

Gelişmiş olarak eğitim alan tüm personeller öncelikle güler yüzlüdür. Bu şekilde gerçekleşen masaj türleri sayesinde her misafire ayrıcalıklı olarak sunulmaktadır. Masaj öncesinde tercih edilen;

  • Buhar odası
  • Sauna
  • Türk hamamı
  • Spa gibi alanlar ardından şok havuzu en çok kullanım alanında bulunan yerler olmaktadır.

Kan dolaşımını hızlandıran masaj türleri sayesinde kilo kontrolünüzü ve sağlıklı gelişiminiz de destekleyebilirsiniz. Özel yağlarında kullanılması bu alanda oldukça etkilidir. Derin doku üzerinde yapılan ovalama sayesinde lenf sistemi düzenlenir

Bir önceki yazımız olan Özel Yağlar ile Masaj Türleri başlıklı makalemizde ataköy masaj, Bakırköy Masaj ve masaj hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |