Fizik Tedavi Etkisinde Masaj Hizmeti

Yaşa bağlı ya da uzun süre hareketsiz kalmaya karşı insan vücudunda görülen kireçlenme iyi bir masajla düzelebiliyor. Bizzat bu durumu yaşayan biri olarak Bakırköy masaj salonuna teşekkür etmek istedim. İlaçlar, bitmeyen fizik tedaviler yıllarca sürdü. En son bir arkadaşımın önerisi ile farklı nedenden ötürü Bakırköy masaj salonu ile tanıştım. Güler yüzlü ve hoş görülü karşılama sonrasında randevu oluşturduk ve en yakın tarihte seansım belirlendi. Masaja geleceğimden bir gün önce salon görevlisi aradı ve gelip gelmeyeceğimi teyit etti. Seans zamanın geldiğinde ben ne olur ne olmaz diye biraz erken gittim bu sayede salonun hijyenik olup olmadığını da test edebilirdim. Tam seans saatimde beni aldılar ve gerçekten profesyonel bir hizmet sundular. Gerek hamamda gerekse masaj odasında tam bir VİP hizmet vardı.

Masaj sonrasında salon personeli ile sohbet ederken dizlerimde yaşadığım kireçlenme sorununu söyledi. Bu konuda tedavi amaçlı masaj türlerinin olduğu ve bir sonraki seansın bu şekilde yapılmasını önerdi. Bir hafta sonra tekrar kireçlenme için masaja geldim. Hem hijyenik hem de güvenli olan Bakırköy masaj salonunda masaj açısından pek bir şey hissetmeden. Fakat geceleri sızlayan dizlerimde ilk defa ağrı olmadı. Böylece daha ilk seanstan etkili olan masaj türü seçimini haftalık olarak yapıyorum ve kesinlikle ilaç ve fizik tedaviye ihtiyaç duymuyorum. Bu şekilde başarılı olan bu masaj salonu tüm masaj türlerini en etkili şekilde yapıyorlar.

Masaj Çeşitleri Nasıl Tercih Edilir?

İnsan vücudunda bulunan kas, damar ve eklem yerlerine göre yapılan masaj türleri uzman masörler tarafından seçilmelidir. Bakırköy masaj salonu çalışanları tüm masaj çeşitleri uygulamalarına hakim olduğundan sorun paylaşılır ve masaj türü seçimi yapılabilir. Bu şekilde daha etkili sonuç almak da söz konusu olabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Masajın En Kalitelisini Bakırköy Masaj Salonunda başlıklı makalemizde masaj yataı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |