Düzenli Masaj Sayesinde Diz Ağrılarımdan Kurtuldum

Devamlı diz ağrılarım vardı. Birçok yerde doktora gittim ve hiçbir şekilde ağrılarımda azalma olmadı. En son gittiğim doktorum diz ağrıları için masaj uygulamasını önerdi. Zeytinburnu masaj salonu sayesinde diz ağrılarımda ciddi azalma oldu.  Boş zamanlarımda yaptığım ilk iş dizlerime masaj yaptırmak oluyor. Kan dolaşımını olumlu şekilde etkileyerek ağrı olan bölgede iyileşme gösteriyor. Normal masajlarda bile etkisi yüksek olan masaj sayesinde vücudumun yorgunluğu da gideriliyor. Masajın olumlu etkileri saymakla bitmez. Bu yüzden tüm yakınlarımda ve ağrıları olan kişilere masaj salonunu öneriyorum. Haftanın her günü açık ve güler yüzlü olarak karşılama yapılıyor. Profesyonel olarak bulunan tüm personeller alanında uzman olarak işlem yapıyor ve masaj sırasında en iyi şekilde dinlenmenizi sağlıyor. Kişiye özel olarak hazırlanan odalarda masajla beraber zihin dinlenmesi de yaşanabiliyor.

Yalnızca diz ağrıları için değil bel ve boyun fıtığı içinde iyi bir masajın etkisi vardır. Masaj esnasında tercih edilen doğal yağlar birçok ağrıya ciddi oranda iyileşme gösteriyor. Bel fıtığı masajı içinde salonda bulunan personeller tecrübeli ve alanında uzman olarak bulunuyor. Ağrı masajında kullanılan yağlarda kas gevşetici de vardır. Bu yağlar ile yapılan masajda sinir uçları uyarılıyor ve kişinin gerginliği de en aza indiriliyor. Stresli zamanlarımda da masaj salonunu ziyaret ederek zihnimin yenilenmesini sağlıyorum.

Ağrı Masajında Kullanılan Yağ Türleri

Sürekli tercih ettiğim bir masaj salonu olduğundan artık aile gibi olduk. Bu yüzden masaj sırasında kullanılan özel yağların nasıl elde edildiği konusunda bilgi aldım onlardan. Bitkilerin köklerinde ve çekirdek özlerinden elde edilen yağların etkisi ilk seansta başlıyor. Zaten aile ortamı olarak bulunan bu masaj salonunda gerçekten VİP hizmeti yapılıyor.  Böylelikle salonun tüm hizmetleri hem konforlu hem de kişinin kendini özel hissetmesini sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan Gelişmiş Masaj Türleri ile Güçlü Bir Vücuda Kavuşun başlıklı makalemizde bayan masaj, istanbul masaj ve masaj hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |