Doğru Masaj Ağrıları ile Sinüziti Geçirin

Ciddi bir sağlık problemi olan sinüzit iyi bir masaj ile geçirebilmektedir. Ayrıca özel yağ ve krem ile yapılan masaj sayesinde sinüziti geçirebilirsiniz. Gelişmiş olarak bulunan salonumuzda özel olarak hazırlanmış bitkisel karışımlar kullanılıyor. Başın alın ve boyun kısmına yapılan masaj doğrultusunda ağrılarınız giderilebilir. Baş iltihaplanması olarak toplanan ağrı doğru teknikler ile gideriliyor. Baş ve boyun masajı ile uzun süreli olarak sinüzit ağrılarından kurtulabilirsiniz.

Vücudun dinlenmesini ve zihnin yenilenmesini sağlayan masaj sayesinde fiziksel olarak oluşan ağrılarınızdan da kurtulabilirsiniz. Uygun masaj fiyatları da bu alanda merkezimizde gelen misafirlere sunulmaktadır. Aynı şekilde bel fıtığı ve boyun fıtığı gibi sağlık sorunları da iyi bir masaj ile ortadan kalkabilir. Uzman personeller doğrultusunda uygulanan masajda sağlık sorunlarına iyi gelmektedir. Merkezimizde bulunan;

  • Hamam
  • Sauna, spa
  • Şok havuzları
  • Buhar odaları masaj öncesinde ve sonrasında rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Kol, boyun, bel ve bacak bölgelerine yapılan özel olarak masajda da sağlık sorunlarının giderilmesi mümkündür. Uzmanlar tarafından da fazlaca önerilen düzenli masaj teknikleri, fıtık ağrılarına ve sorunlarına da iyi gelmektedir. Bel fıtığı masajı son yılların en çok tercih edilen masaj türlerinden olmaktadır. Aynı zamanda cildin bakımında ve canlanmasında etkisi bulunan masaj türleri özel bitkisel karışımlarla uygulanmaktadır.

Boyun Fıtığında Masajın Etkisi

Genel vücut masajının etkisi tüm vücuda vardır. Bu yüzden fıtık ve fiziksel ağrılar için düzenli genel vücut masajı uygulanabilmektedir. Profesyonel personellerce yapılan tüm masaj türlerinde cildin bakımı da yapılmaktadır. Ataköy spa masaj salonu ile genel olarak vücut ağrılarından da kurtulabilirsiniz. Özellikle bel fıtığı ya da boyun ağrıları gibi sorunlarda genel vücut masajı etkili olarak tercih ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Haftanın Her Gününde Masaj Fırsatları başlıklı makalemizde ataköy masaj, Bakırköy Masaj ve masaj hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |