Cilt Masajı İle Yenilenin

Genel anlamda cildimde pul pul görüntü vardı. Birçok krem ve serum kullanmama rağmen cildimdeki kuruluk gitmedi. Arkadaşımın tavsiyesi üzerinde deneme amaçlı Bakırköy masaj salonu seçiminde bulundum. Başlangıçta pek bir etki edeceğini düşünmemiştim. Bu yüzden çok değişiklik olacağını bilmiyordum. Hamamda kese köpük yaptırdıktan sonra salon görevlisi doğal olarak kullandıkları yağlarla masaj yapılması önerdi. Bende istemeden kabul ettim ve seansa geçtik. Masajın etkisini vücudumda hissetmeye başladığımda cildimin değişim göreceğini düşünmedim bile. O kadar güzel masaj yapıyorlar ki dinlenmek ve yeniden doğmuş hissetmek için bile gidebilirim. Seans bitti ve ben masaj yatağında daha uzun bir süre daha kalabilirdim. Tüm vücudumda hissettiğim enerjik olma yenilenmiş olmak masajın etkisiydi.

Salonda o kadar rahat bir masaj yatağı var ki uzun süre orada kalabilirim. Masaj yapı cildimin yenilenmesine de iyi geldi. Daha ilk seanstan cildimin nem kazanması sağlandı. Bunun için düzenli olarak Bakırköy masaj salonuna gidiyorum. Tedavi amaçlı başladığım bu salonda vücut yorgunluğumun giderilmesi içinde değerlendirebiliyorum. Cilt açısından oldukça önemli olan masaj yağı tamamen doğal şekilde elde ediliyor. Bu nedenle cildimde parlama ve yenilenmede ilerleyen seanslarda görülmeye başladı. Haftada bir olarak gittiğim masaj salonunda çeşitli kampanyalarda var. Bu kampanyaları sürekli takip ediyorum. Çünkü masaj yağı olarak kullanılan ürünler son derece sağlıklı ve doğaldır.

Masajla Ruhumu Dinlendiriyorum

Masaj öncesinde değerlendirilebilen ıslak ve kuru alanlarda oldukça güzel ve hijyenik. En son masaj odasına girdiğimde kendimi odanın atmosferine bırakıyorum. Bu sayede ruhumun da dinlenmesine izin veriyorum. Profesyonel olarak hazırlanan kişiye özel masaj odalarında otomatik olarak dinlenme ve zihin arınması yaşanıyor. Islak ve kuru alanlar olarak bulunan tüm salon kullanımları her müşteri sonrasında dezenfekte ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Masaj ile Yaşam Kalitenizi Arttırın başlıklı makalemizde masaj ile yaşam kalitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |