Boyun Ağrılarıma Masaj
By: Date: Aralık 3, 2019 Categories: Bakırköy Masaj,Masaj Salonu,İstanbul Masaj Salonları,bahçelievler masaj,büyükçekmece masaj,Bakırköy masaj salonu,Masaj Bakırköy

Herkese merhaba, İsmim Eda, İstanbul Bakırköy’de yaşıyorum. Yaşım 34. Uzun yıllar boyunca masa başı bir işte çalışıyorum. Devamlı bilgisayar başında olmak artık boynumda ve sırt bölgemde uykularımı kaçıracak ağrılara neden oldu. Zaten bilgisayar başında çalışanlar için bu tarz rahatsızlıkların olacağına dair yazılar okuyordum her zaman. Açıkçası başıma ne zaman geleceğini bilmiyordum.

Ev işi, çocuklar hem de iş derken artık dayanılmaz noktaya gelen boyun ağrılarım için doktora gitmeye karar verdim. Doktor jel tarzında bir krem verdi. Her akşam düzenli olarak kullanıyordum. Ağrılar hafiflese de boyun bölgemde ortaya çıkan şişlik canımı sıkmaya başladı. Ofisten bir arkadaşım masaja gittiğini söylemişti. Ben oldukça pahalı olduğunu sandığım spa masaj fiyatları meğer bildiğim gibi değilmiş!

Bakırköy Masaj Boynumdaki Acıları Yok etti!

Benim için boyun bölgesinin sağlığı oldukça önemli. İşim sürekli masa başında olduğu için boynumu hareket ettirebilmeliyim. İş arkadaşımla birlikte bir gün iş çıkışı Bakırköy masaj salonuna gittik. İlk randevum olduğu için ne yapacağımı bilemedim. Her zaman merak etmişimdir masaj nasıl yapılır? Soruna cevap bulacaktım. Çalışan arkadaşlar oldukça güler yüzlüydü.

Sıkıntımı anlattım boynuma mis kokulu yağlarla kusursuz bir masaj yaptı. İlk seanstan sonra bile oldukça rahatladım. Şimdi beşinci seanstayım ve şimdiye kadar neden gitmedim diye soruyorum kendime. Eşim bendeki rahatlamayı görünce şimdi oda gelmeye başladı. İleride sanırım aile boyu gideceğiz. Boyun ağrılarımdan eser kalmadı. Kesin kurtuluşu Bakırköy masaj ile buldum.

Bir önceki yazımız olan Masajın Etkisini Tüm Vücutta Hissedebilmek başlıklı makalemizde masaj salonu ve masaj yatağı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir