Bölgesel Masaj Türleri İle Hastalıklarınızdan Kurtulun

Sırt, baş, boyun ve bel bölgesi üzerinden yapılan tüm masaj türleri sayesinde olası ağrılarınızda kurtulabilirsiniz. Özellikle esneme ya da ani hareket yapıldığında ortaya çıkan kas ağrıları da bölgesel masajla giderilebilmektedir. Terapi eşliğinde yapılan tüm bölgesel masajlar için Bakırköy masaj salonu tercihinde bulunabilirsiniz. Bel boyun tutulması, hareket özgürlüğünün kısıtlanması ve kamburlaşma gibi ciddi sorunlarda profesyonel masajla giderilebilmektedir.

Bölgesel Masaj Çeşitleri ve Uygulama Alanları

Baş boyun ve omuz üzerinden yapılacak bölgesel masajda; baş ağrısı, ciddi uykusuzluk problemleri, aşırı gerginlik halleri, tutulma gibi sorunlar kökten sonuç vermektedir. Saç derisinden başlayan ve omuzlara kadar devam eden bu bölgesel masaj türü için özel yağ kullanımı da mümkündür. Bakırköy masaj salonunda kullanılan tüm masaj yağları içerisinde özel karışımlar bulunmaktadır. Doğal masaj yağları ve özel kas gevşetici yağ çeşitleri masaj türüne göre kişiye uygulanmaktadır.

Sırt masajı, kasların gevşemesini, kamburlaşmayı önlemek ve tutulmaları azaltmak için tercih edilmektedir. Özel yağlar eşliğinde yapılan profesyonel bölgesel masaj sonrasında ağrıya bağlı gerginlikte gideriliyor. Derinin yumuşaması kadar kas gevşemesi de daha ilk seanstan kendini hissettirecektir. Sırt masajında yapılan uygulamada doğru sinirlere ulaşmak ve kasların gevşemesinde etkili olabilmek profesyonel masajla sağlanabilmektedir. Bakırköy masaj salonu çalışanları her masaj türünde ayrıca profesyonellik göstererek uygulamada müşteri memnuniyetini sağlıyor.

Bacak ve ayak masajı için kullanılan masaj türleri aynı zamanda düzenli egzersiz yerine de geçmektedir. Uzun süre ayakta duran kişilerin ya da sürekli oturmak zorunda kalan kişilerin tercih ettiğim bacak ve ayak masajı kan dolaşımının hızlanmasını sağlamaktadır. Düzenli olarak yaptırılan bacak ve ayak masajı sonrasında tüm vücudu taşıyan bacak ve ayaklar rahatlar. Böylece duruş bozukluğu ya da kas ağrıları da bu masaj ile son bulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Vücudun İhtiyacına Göre Masaj Türleri başlıklı makalemizde masaj çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |