Beyoğlu Hamam ve Masaj Salonu

İş stresinden ya da günlük hayatın stresinden kurtulmak için tercih edeceğiniz Beyoğlu hamam ve masaj salonu haftanın her günü açıktır. Kaliteli hizmeti uygun fiyata almak için tercih edeceğiniz salonumuzda gelişmiş olarak sunumlarda yapılıyor. Özel eğitimler ve gerekli tüm alanlarda merkezimizde mevcuttur. Kişiye özel uygulamalarımızda son derece uygun fiyat sunularak müşteri memnuniyeti sağlanıyor. Aynı şekilde masaj odalarında bulunan özel atmosferde rahatlatıcı olarak hazırlanmaktadır. Vücudunuzun toksinlerden arınmasını sağlamak ve ruhen yenilenmek istiyorsanız da merkezimiz doğru adres olmaktadır. Haftanın her gününde ziyaret edebileceğiniz merkezimizde hamam, sauna spa ve buhar odaları da bulunuyor. Böylece masaj öncesinde cildinizin temizliğini yapabilmek ve vücudunuzu masaja hazırlamak da mümkün olacaktır. Masaj öncesinde kullanılan buhar odaları ya da sauna alanları sayesinde masajın etkisi iki katı kadar olabilir.

Toksinlerden arınmak ve ödem atmak içinde birebir iyi gelen masaj türlerinde kişiye özel uygulama yapılabilmektedir. Kişiye özel odalarda sihirli ellerde ruhunuzu dinlendirirken bir yandan cildinizin de bakımı gerçekleşecektir. Vücutta oluşan zararlı toksinler iyi bir şekilde yapılan masaj ile gideriliyor. Gelişmiş masaj türleri olarak da merkezimizde özel seçenekler sunuluyor. Islan alan olarak bulunan bölümlerde;

  • Şok havuzu
  • Sauna
  • Buhar odası
  • Türk hamamı yer alırken masaj seçenekleri de gelişmiş olarak bulunmaktadır.

Vücut Yorgunluğunuzu Atarken Cilt Bakımınızıda Yaptırabilirsiniz

Şehrin gürültüsünden uzak huzurlu ortamda yapılan profesyonel masaj türlerinde cilt bakımı da kendiliğinden gerçekleşmektedir. Her masaj türüne göre uygulanan özel yağlar bitkisel karışımlarla elde edilmektedir. Gelişmiş masaj çeşitlerinde bulunan seçeneklerde; bali masajı, kese köpük masajı, aromatik masaj çeşitleri şeklinde farklı masaj teknikleri de bulunuyor. İstanbul masaj salonu aramalarında da ilk olarak çıkan merkezimizde kişiye özel paket uygulamaları da sunulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Çatalca Masaj ve Güzellik Merkezi başlıklı makalemizde Çatalca Masaj Salonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |