Beylikdüzü Masaj
By: Date: Şubat 19, 2020 Categories: Bakırköy masaj salonu,Beylikdüzü Masaj Etiketler: , ,
Beylikdüzü Masaj

Beylikdüzü Masaj
Günümüzde masaj seçenekleri çok olup farklı faydalar sağlamaktadır. Masajın kökeni Uzak Doğu’ dur. Uzak Doğu masaj çeşitlerinde uygulanan teknikler de kendi arasında farklılık göstermektedir. Beylikdüzü masaj salonu masajların etki noktaları doğrultusunda sert dokunuşlar ile yapılan masajların yanında gevşeme odaklı olarak yapılan masaj seçenekleri de mevcut olduğu bir masaj salonudur. Masajlarda bilinen gevşeme ve esneme hareketinin aksine sert dokunuşlar ve bası miktarları vardır. Dokunuşların önemi ve masajların ayırt edilme noktası da bu durumlardır. Masajlarda var olan odak noktaları çakra kapılarıdır. Vücutta yaradılıştan gelen hayat enerjisi denilen enerjinin dengesini korumaya yardımcı olduğu gibi bozulan dengenin yeniden oluşturulması için iyileşme sürecini ortaya koyar. Thai, Çin gibi masaj türleri biline en popüler Uzak Doğu masaj çeşitleridir. Müşteriler tarafından çokça tercih edilen bu masajların etki noktaları ve faydaları bilim adamları tarafından da onaylanmıştır.

Beylikdüzü Thai Masajı

Thai masajı, Uzak Doğu’ nun gevşeme masajıdır. Masajdaki amaç vücudu tamamen gevşeterek var olan enerji noktaları yani çakra kapılarını açmaktır. Esneme ve gerilme tekniklerinin uygulandığı Thai masajı Beylikdüzü masaj salonunda müşterileri ile buluşuyor. Vücudu saran elektromanyetik alanda enerji akışı tekrar vücutta sağlanmaya başlar ve şikayet edilen bölgelerde iyileşme süreci görülür. Avuç içinden yayılan enerji akışı çakra kapısından girerek öncelikle ilk çakra kapı bölgesinde daha sonra bağlantılı olarak tüm vücutta hissedilen bir akış sağlar.

Bir önceki yazımız olan Masaj Nedir ? Faydaları ve Masaj Yapma Teknikleri Nelerdir ? başlıklı makalemizde Bakırköy Masaj, istanbul masaj ve Bakırköy Masaj Firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir