Beylikdüzü Masaj Salonu Hizmetinizde

Beylikdüzü Masaj salonumuz donanımlı tesisi, teknolojik cihazları ve uzman ekibi ile birlikte hizmetinizdedir. Üstelik tesisimizde spa hizmeti alacağınız odalar da mevcuttur. Buhar cihazlarımız son teknolojiye uygun temin edilmiştir. Romatizma ağrılarınız, stres kırıklarınız ve rahatlama ihtiyacınız için hazır olan ekibimiz, sizlere mükemmel bir masaj deneyimi sunmayı bekliyor.

Uzak doğuda profesyonellerinden hizmet alan ekibimiz, thai masajından spor masajına kadar her alanda hizmet veriyor.Üstelik İsveç ve sıcak taş masajı gibi pek çok yerde olmayan hizmetlerimiz de mevcuttur. Dilerseniz işten sonra, dilerseniz işe gitmeden erken saatlerde, dilerseniz de boş bir zamanınızda sizi ağırlamaktan onur duyarız.

beylikdüzü Masaj
beylikdüzü Masaj

Baş Boyun Omuz Masajı

Ülkemizdeki insanlarda boyun ve baş ağrısı sıkça yaşanmaktadır. Özellikle masa başı işlerde çalışan kişiler boyun fıtığı ağrılarından mustaripler. Bu noktada devreye giren masözlerimiz baş boyun ve omuz masajı uygulayarak sizlerin tesisimizden memnun ayrılmasını sağlıyor. İstanbul bayan masöz ve masözlerimiz aynı zamanda evlere de masaj hizmeti getiriyor. Dilerseniz tesisimizde, dilerseniz de ev konforunda masaj hizmeti alabilirsiniz.

Bakırköy ve çevresinde hizmet veren işletmemiz, ülkemizin en donanımlı masaj salonlarından biridir. Spa ve cilt bakımı anlamında da hizmetlerimiz bulunmakla birlikte, tıbbı masaj ve hamile masajı uygulamalarımız da bulunmaktadır. Yapmanız gereken  tek şey bizleri arayıp randevu almaktır. Güler yüzlü ve eğitimli ekibimiz sizler için her geçen gün biraz daha fazlasını öğreniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bakirkoy Masaj | Bakirkoy Spa |