Bel ve Boyun Masajı İle Fıtık Geçer Mi?

Şiddetli ağrılar ile devam eden fıtık, doğru masaj teknikleri ile geçebilmektedir. Vücudun rahatlamasında büyük etkisi bulunan masajda, kaslar ve sinir uçları hedef alınıyor. Uzman ve profesyonel bir şekilde yapılan doğru masaj fıtık ağrılarının büyük çoğunluğunu geçiriyor. Doktorlar tarafından da önerilen fıtık masajı bel ve boyun bölgesine yapılmaktadır. Yalnız fıtık tedavisinde kullanılan masaj yöntemleri özel eğitim sonrasında uygulanıyor. Kol, bel, boyun ve sırt ağırlıklı olarak devam eden fıtık masajında özel karışımdan elde edilmiş aromatik yağlarda kullanılıyor. Masaj salonumuz bu alanda fazlaca gelişmiştir. Ayrıca salonumuzu ziyaret eden misafirler masaj öncesinde hamam, sauna, spa ya da buhar odaları hizmetinden de yararlanabilmektedir.

Paket şeklinde sunulan her seansta kişiye özel uygulamalarda yapılmaktadır. Düzenli olarak yapılan bel masajında fıtık ağrıları ciddi oranda azalma görülüyor. İstanbul masaj salonu olarak bulunan merkezimizde tedavi amaçlı masaj uygulamaları da yapılabilmektedir. Bu şekilde fıtık ağrıları hatta fıtık tedavisi de yapılmış olacaktır.  Profesyonel genel vücut masajı da fıtık tedavisinde olumlu etki yapmaktadır. Genel vücut masajında ya da farklı masaj türlerinde salonumuza özel yağlarda kullanılmaktadır. Sağlık açısından vücuda olumlu etki sağlayan vücut masajında kullanılan yağlar bitkisel ürünlerden elde edilmiştir.

Fıtık Tedavisinde Masajın Etkisi Var Mı?

Fiziksel rahatsızlıklarda ciddi ağrılar görülüyor. Kas gevşetici kremler ya da ilaçlar tam anlamı ile çözüm olmasa da geçici olarak tercih edilebilmektedir. Bunların yerine düzenli masaj yaptırarak kalıcı çözüm da bulabilirsiniz. Fıtık masaj tekniklerinde kullanılan yöntemlerin yanı sıra fiziksel sorunlarında giderilmesi konusunda özel masajlar uygulanabiliyor. Salonumuzda yer alan güler yüzlü profesyonel personeller fiziksel oluşan ağrıların giderilmesi yönündeki masaj tekniklerine hakim olarak bulunmaktadır. Ataköy’de en iyi masaj salonu olarak tercih edilen merkezimizde düzenli müşterilerde çokça vardır.

Bir önceki yazımız olan Doğru Masaj Ağrıları ile Sinüziti Geçirin başlıklı makalemizde ataköy masaj, Bakırköy Masaj ve bayan masöz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |