Bel Ağrılarına Masaj İle Çözüm

Bel ağrısı son dönemde birçok kişinin şikayet ettiği sıkıntılardan birisidir. Özellikle fazla kilolar bel ağrısına en çok sebep olan şikayetlerden birisidir. Ancak bu ağrılardan kurtulmak için ilaç kullanmadan evvel birde spor ve masaj ile kurtulmayı deneyebilirsiniz. Kadıköy masaj salonu işte tamda bu noktada başta şahsıma olmak üzere birçok kişiye yardımcı olan bir masaj salonudur.ilaçların faydaları olduğu gibi yan etkileride oldukça fazladır. Yan etkilerinden dolayı ilaç kullanmak istemediğim için bir masaj salonu arayışına girdiğim dönemde karşıma çıkan Kadıköy masaj salonu benim tüm şikayetlerime çare oldu. Özellikle bel ağrılarımdan kurtulmamda sağladığı fayda oldukça fazlaydı. Bel problemi insan hayatını oldukça olumsuz etkileyen bir sağlık sorunudur. Ancak doğru masaj tekniği ile bu problemlerinizden kurtulmanız oldukça mümkündür.

Masaj salonu arayışındayken insanları en çok düşündüren masörlerin eğitimli olup olmamalarıdır. Anatomik anlamda masörler bilgili olmazlarsa ciddi sağlık problemlerine neden olunabilir. Ancak bu konuda eğitimli masörler ile masaj salonundan oldukça memnun ayrıldım. Düzenli masaj yaptırarak bu ağrıların tamamen hayatımdan çıkmasını sağladım. Bel ağrılarından kurtulmak için masaj yaptıracaksanız ilk seansta etkisini göreceğinizden emin olabilirsiniz. Zaten salonu ziyaret ettiğiniz zaman göreceğiniz gibi ekip müşterilerine oldukça güler yüzlü ve samimi yaklaşmaktadır. Bu durum ziyadesiyle memnun etmekte ve salonun müdavimi olmanızı sağlamaktadır.

Masaj Bel Ağrısına Ne Kadar Süre Sonra Etki Eder?

Esasında tamamen masajın bel ağrısına etkisi görülmek isteniyorsa en az üç seans masaj yaptırmak gereklidir. Bu masajlarda düzenli aralıklar ile yaptırılırsa etkisi daha iyi görülmektedir. Ancak ilk masaj seansında bile belinizde bir hafifleme ve rahatlama olacağından emin olabilirsiniz. Bu durum zaten diğer seansa daha mutlu ve istekli gelmenizi sağlayacaktır. Masaj yaptırırken belinizde hafif bir ağrı hissedebilirsiniz. Bu ağrılarım temel sebebi buralarda bulunan kasların henüz tam aktif olmamasından kaynaklanmaktadır. İnsan anatomisi hareketi oldukça seven bir yapıya sahiptir. Ancak bu konuda hareketsiz bir yaşamı tercih ederseniz bedeniniz bu duruma çok fazla kayıtsız kalmaz. Bu nedenle de masaj anatomik yapımıza oldukça uygun bir spordur.

Bir önceki yazımız olan Kronik Rahatsızlıklara Sebep Olan Sorunlardan Masaj İle Kurtulun başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |