Bali Masajı ile Ruhunuzu Dinlendirin

Bali Masajı Tüm vücudunuzun rahatlamasını istiyorsanız bali masajı bunun için iyi bir masaj türüdür. Bakırköy masaj salonu bu masajı en iyi şekilde yapan yerlerden biridir. Bu masaj sayesinde vücudumdaki her yerin yenilendiğini hissedebiliyorum. Kan dolaşımını hızlandırmasıyla birlikte vücutta kasların gerginliğini azaltarak büyük ölçüde bir rahatlama sağlamaktadır. Vücudun belli noktalarına ayaklardan başlanarak uygulanan baskı ile birlikte etkili bir masaj gerçekleştirilir. Bali masajının birçok çeşidi olmakla birlikte salonda çalışanlar tarafından en etkili şekli ile uygulanmaktadır. Aynı zamanda bu masajın doğru uygulanması etkilerini ve etkilerin kalıcılığını daha da arttırmaktadır.

Masaj sırasında masaja uygun bitkisel özlü masaj yağları kullanılmaktadır. Bu yağlar tamamen doğal bir şekilde yapılmakta olup bilinçli bir şekilde kullanılmaktadır. Masaj yağları deri yüzeyine sürülür ancak masaj sırasında etkisi deri altı ve kaslara doğru yayılır. Bali masajı ile tüm vücudum gerginliğinden kurtuluyor ve kendimi daha dinç hissediyorum.  Aynı zamanda fiziksel olarak rahatlayan vücut sayesinde ruhsal olarak da bir dinginlik ve rahatlama söz konusu oluyor. Bu tür masajlar hem fiziksel hem ruhsal açıdan sağlığa olumlu yönde katkıları olan uygulamalardır. Kaslardaki, eklemlerdeki rahatlamalar sayesinde daha enerjik hissetmeniz ve sonuç olarak da mutlu olmanız kaçınılmazdır.

Derin Doku Masajı ile Rahatlama

Bali masajında orta şiddetli darbelerin yanı sıra sert sayılabilecek darbeler ile enerji noktalarına basınç uygulanır. Bu durum bali masajının çeşitlerine göre farklılık gösterebilir. Bu masaj ile enerji merkezleri dengelenmeye çalışılır ve böylece tüm vücudun rahatlaması sağlanır. Aynı zamanda bitkisel özlü yağlarla birlikte uygulanan derin doku masajı vücuttan atıkların atılmasını sağlamaktadır. Vücudumun yenilendiğini ve tazelendiğini hissettiğim bu masaj ile kısa sürede kalıcı bir rahatlama sağlandığını hissedebiliyorum.

Bir önceki yazımız olan Eklem Ağrılarında Etkili Masaj Teknikleri başlıklı makalemizde bayan masaj salonu ve masaj salonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |