Bakırköy SPA Salonu ile Zinde Bir Masaj
By: Date: Aralık 14, 2019 Categories: Bakırköy Masaj,bahçelievler masaj

Günlerin yorgunluğu ile tamamen zihinsel ve bedensel olarak çökmüş bir vaziyetteyken Bakırköy SPA salonu ile tanıştım. İçeriye girdiğim ilk andan itibaren güler yüzlü personeller ile karşılaşırken temiz bir havayı soludum. Kapıdan ilk girdiğim andan zihnimi dinlendiren bir yer olması çok dikkatimi çekmişti. Her şey o kadar özenle dizayn edilmiş ve prezantabl personeller ile çalışılıyordu ki ikinci gidişimde kendime ayrı bir özen göstermiştim.
SPA salonunda gerekli görüşmeleri yapmamızın ardından uzaman masör masajı neden istediğim konusunda dikkat kesilmişti. Masajı isteme nedenimin yoğun çalışma hayatı içerisinde olduğum için gün içinde yorgun hissettiğimi bu nedenle de zindelik için masaj istediğimi belirttim. Masör ne istediğime odaklanacak şekilde masaj seçeneklerini sundu. Seçeneklerimin olması benim ne istediğime önem verdiğini göstermişti.
Bakırköy SPA Salonu Stres Atarak Zindelik Sağlıyor
Uygulanacak masaj için ilk olarak aylık takvimim oluşturuldu. Takvimin benim günlük saatlerime göre ayarlanması beni çok mutlu etti. İlk seansıma hemen başladım ve masaj odasına gitmeden koridorda var olan kokularda dahi rahatlamaya başlamıştım. Uzman masör ve ekibi tarafından güler yüzle karşılandım. Odadaki hoş kokular beni gevşetmişti. Zihnim çoktan boşalmış ve her dokunuş da daha çok rahatlamaya başladım. Masaj sırasında uygulanan yağlar da vücuduma parlak bir görüntü verdi ve cildim güzelleşmeye başladı. Kan dolaşımının arttığını hissedebiliyorsunuz.
Özellikle sırt bölgesindeki masaj teknikleri çok farklı uygulanmıştı, daha önce gittiğim SPA salonlarından çok farklı bir durum söz konusu olmuştu. SPA odasındaki müzikler eşliğinde uyku ile uyanıklık arasında bir rahatlama ile tüm kötü enerjimi atmıştım. Masaj sonrası geleneklerimize uygun olarak da Türk hamamı tavsiye ettiler. Gevşemiş ve tamamen kötülüklerden arınmış bir vücut ile sıcak bir duş almak gibi yoktur fakat hamam sefası kahve ile tüketilen çikolata misaliydi. Zindelik için masaj arayışında olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Bir önceki yazımız olan Masajın Etkisini Tüm Vücutta Hissedebilmek başlıklı makalemizde masaj salonu ve masaj yatağı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir