Bakırköy Masajla Gelen Rahatlama!
By: Date: Aralık 3, 2019 Categories: Bakırköy Masaj

Öncelikle merhabalar; İsmim Hakan İstanbul’da üniversite son sınıf öğrencisiyim. Yoğun dersler, staj derken vücudumda hareket ettireceğim hiçbir yerim kalmadı desem doğru olacak. Bu hareketsizlik beraberinde krampları da getirdi. Yataktan çıkamayacak kadar yorgun olan bedenim için bir arkadaşımın tavsiyesi ile masaj önerisi aldım. Mantıklı geldi ve bakırköy masaj için en uygun randevuyu aldım. Arkadaşımın anlattığına göre çok kaliteliymiş. Hareketsizlik artık son bulacak diye çok seviniyordum. Masajla terapi yöntemi daha önce duymuştum. Ciddi sorunlarda dahi işe yarayan masaj teknikleri kullanılıyormuş.

İlk Randevuda Kusursuz Etki!

Yaşadığım rahatlamayı nasıl anlatacağımı bilemedim. Arkadaşımın tavsiyesi ile gittiğim masaj yerleri arasında en iyisi olduğuna dair söylemi gerçekten doğruymuş. Masaj yatağındayken masör tüm ağrıyan noktalarımı keşfederek en önemli yerlere ayrı bir özenle masajını yaptı. Özel yağlar ve özel teknikler sayesinde ilk seansımda oldukça rahatladım. Hala seanslarıma devam ediyorum. Sadece fiziksel olarak değil ruhen de kendimi rahatlamış hissediyorum. Bakırköy masaj merkezinde gerçekten işinin ehli uzmanlar çalışıyor. Güler yüzlü, alanında uzman personeller olduğu kesin. Bence sadece yorgunluk ve fazla stres değil bir çok konuda masaj oldukça etkili olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Masajın Etkisini Tüm Vücutta Hissedebilmek başlıklı makalemizde masaj salonu ve masaj yatağı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir