Bakırköy Masaj Yüz Masajı
By: Date: Şubat 15, 2020 Categories: Masaj Salonları,Bakırköy Masaj,Masaj Bakırköy Etiketler:
Bakırköy Masaj Yüz Masajı

Bakırköy masaj cilt bakımı ile herkesin kendi ciltlerin sağlığı için yapması gereken bir bakımdır. Estetik durum açısının yanı sıra sağlık olarak da oldukça önemli bir etkiye sahiptir. Cilde uygulanan düzenli bakım ve masaj ile cinsiyet gözetmeksizin ileriki yaşlarda oluşabilecek tüm kırışıkları yüksek oranda azalmasını sağlayacaktır. Kadınlar için cildi olumsuz yönden etkileyen makyaj faktörü en başta yer almaktadır. Makyajın yanı sıra olarak güneşten gelen ultraviyole ışınları, stres, sigara tüketimi ve dengesiz beslenme gibi faktörler de cildi olumsuz yönde etkilemektedir. Tüm bu etkenler yaşın aksine cildi solgun ve yaşlı göstermektedir. Erken yaşta başlanan cilt bakımı ve masaj ile güzellik algısı değişerek ciddi anlamda olumlu olarak etkilenmektedir. Bu sebepten herkesin 20’li yaşlarından itibaren cildini temizletmesi ve gereken bakım masajları yapılması gerekir.
Bakırköy Masaj Yüz Maskesi ve Cilt Bakımı Adımları

Bakırköy Masaj Yüz Masajı

Sağlıklı bir cilt ve rahatlama için yapılan masaj ve cilt bakımı yaklaşık bir buçuk saat sürmekte. Bu süre içinde sırayla;
Cilt tipi ile ilgili süt ya da tonik ile temizleme,
Peeling uygulaması,
Ozon artı buharlaştırma işlemi,
Serum ve ampul emilimi sağlayan yüz masajı,
Maske,
Yüksek frekans ve kremleme veya masaj yağı işlemleri uygulanır.

Bu uygulamalar ile cilt güzelce temizlenerek, tıkalı gözenekler açılır, kan dolaşımı hızlandırarak, cilt ölü hücre ve siyah noktalardan büyük oranda arındırılır; nem depo ederek ve hücre yenileyen işlemler ile de taptaze canlı bir görünüm ortaya çıkmaktadır. Bakırköy masaj ile bu arındırma işlemi için de iyi bir cilt bakımına gidilmesi ve ya bu sorunları yaşayan kişilerin masaj ve cilt bakımında süreklilik sağlamaları gerekmektedir. Bakırköy masaj ile cildiniz maksimum oranda pürüzsüzleşerek sağlıklı ve göze hitap edecek bir güzellik sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Masajın Etkisini Tüm Vücutta Hissedebilmek başlıklı makalemizde masaj salonu ve masaj yatağı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir