Bakırköy Masaj Ve Spa Salonu

Bakırköy masaj uzman ekibi ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile her türlü masaj hizmetini güvenle vermektedir. Masaj yaptırmak istediğiniz takdirde öncelikle randevu almanız gerekmektedir. Masaj merkezi randevu sistemi ile çalışarak müşterileri ile daha iyi ilgilenmeyi anaçlamaktadır. Masaj merkezinde bir çok farklı masaj türünü yaptırmanız mümkündür. Kahve masajı, köpük masajı, kese gibi farklı hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca masaj salonuna üyelik yaptırarak düzenli bir şekilde yararlanırsanız fiyatlandırmada çeşitli indirimlerden yararlanabilirsiniz. Bakırköy masaj merkezinden yararlanabileceğiniz bazı hizmetleri maddeleyecek olursak;

  • Merkezde yaptıracağınız sauna ile gerek bedensel gerekse ruhsal anlamda rahatlamanız mümkündür.
  • Fin Hamamı adı da verilen buhar banyosu ile cildinizin arınmasını ve canlanmasını sağlayabilirsiniz.
  • Türk hamamı ile tüm bedeninizin gözeneklerinin açılmasını sağlayabilirsiniz.
  • Güzellik salonunda manikür, pedikür hizmetinden faydalanabilir el ve ayak bakımınızı yaptırabilirsiniz.
  • Güzellik salonu yetkilileri tarafından cilt bakımı yaptırabilirsiniz. Cilt bakımı ile birlikte kullanılan özel yağlar ile cildinizde gerekli nem dengesini sağlamanız mümkündür.

Tüm bunların yanı sıra Vitamin Bar sayesinde her türlü detoks içeceğine ve sağlıklı yiyeceklere ulaşmanız mümkündür.

Bakırköy Masaj Fiyatlandırma Esasları

Bakırköy Masaj Salonu fiyatlandırma hizmetleri yıllık değişim göstermekle birlikte standart ücretler uygulanmaktadır. Verilen hizmet kalitesi ile alınan ücret bağlantılıdır. Her türlü hizmette fiyatlandırma uygulanırken internette ücretlendirme tarifesi yayınlanmaktadır. Bu fiyatlar üzerindenüyelik yaptırırsanız indirim uygulanmaktadır. Detaylı bilgilendirme için irtibat numaralarından bağlantı kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bakirkoy Masaj | Bakirkoy Spa |