Bakırköy Masaj Salonu

Yüksek kalite standartlarında bulunan Bakırköy masaj salonu ile gelişmiş olarak bulunan tüm masaj türleri ile karşılaşabilirsiniz. Birbirinden profesyonel personeller ile yapılan masajlar sayesinde günün stresinden kısa sürede kurtulacaksınız. Gelişmiş hizmet dahilinde masaj öncesi hamam, spa ya da sauna hizmetlerinden de paket dahilinde yararlanabilirsiniz. Paket şeklinde sunulan tüm masaj türleri içerisinde kullanılan özel yağlarda tamamen doğal olarak elde edilen bitkilerden yapılmıştır. Bu alanda masaj yaparak bedeninizi dinlendirirken bir yandan sağlıklı olarak zihninizi ve ruhunuzu da yenileyebilirsiniz. Oldukça profesyonel çalışanlar güler yüzlü ve alanında uzman olarak karşınıza çıkmaktadır.

Merkezimizde bulunan tüm masaj türleri önceden denenmiş ve müşteri memnuniyeti ile karşılaşmış şekildedir. Tüm masaj paketlerini kullanmadan önce buhar odalarında ya da saunada konforlu olarak zaman geçirebilirsiniz. İstanbul masaj salonu aramalarında çıkan sonuçlarda merkezimiz lüks olarak da en üstte bulunuyor. Hijyenik ortamda beden ve zihin yorgunluğunu atmak için salonumuz en doğru adrestir. Bu şekilde bulunan tüm masaj türlerinde kullanılan yağlar aynı zamanda;

  • El ayak masajları
  • Derin doku masajı
  • İsveç masajı
  • Klasik masaj
  • Thai masajı olarak devam etmektedir.

Konforlu Masaj Türleri İçin Doğru Adres

Salonumuzu ziyaret eden misafirlerimize uygun olarak seans fiyatlarında da kolaylık sağlanıyor. Kaliteyi en uygun şekilde tercih eden tüm misafirlerimiz için VİP hizmet uygulanmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerinden yapılan masaj fiyatları için merkezimiz en uygun olarak biliniyor. Haftanın her günü ziyaret edebileceğiniz salonumuzda eşsiz masaj ve lüks odalarda zaman geçirebilirsiniz.

Masaj esnasında kullanılan özel bakım yağları beden yorgunluğunuzu alırken bir yandan cilt bakımı da yapacaktır. Her masaj türüne göre kullanılan yağlar ciltte oluşan gözeneklerin sağlıklı bir şekilde azalmasına yol açıyor. Bu yüzden Bakırköy masaj salonumuz her açıdan avantajlı olarak tercih ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Güvenilir Spa Salonu başlıklı makalemizde Bakırköy Masaj ve masaj bakırköy hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |