Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Masaj Türleri

Bağışıklık sistemimizin zayıf ya da güçlü olması sağlığımız için çok önemli bir etkendir. Masaj bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı daha dirençli olmamızı sağlar. Bakırköy masaj salonu çalışanları tarafından uygulanan profesyonel birçok masaj türü bulunmaktadır. Bu masaj türlerinin hepsi vücuttaki stres hormonlarını azaltarak kronik strese karşı bizi korur. Stres hastalıkları bize getiren ve onlarla da savaşmamızı güçleştiren bir etkendir. Masajın rahatlatıcı ve canlandırıcı etkisi sayesinde hem fiziksel hem de ruhsal açıdan iyileşme sağlanır. Ancak masaj maalesef günümüzde unuttuğumuz ya da hayatın hızlı temposunda vakit bulamadığımız bir tedavi yöntemidir.

Herkesin bu fırsattan yararlanmasını isteyen Bakırköy masaj salonu, müşterilerine her zaman her türlü kolaylığı sağlamaya çalışmaktadır. Hem fiyat olarak hem de zaman açısından birçok fırsat bulunmaktadır. Aynı zamanda tüm vücut masajı olduğu gibi tek bölge için de masaj uygulaması alabilme imkanı vardır. Tüm vücut masajı vücudun her yerindeki kan dolaşımını arttırarak kasların gevşemesini ve ağrıların azalmasını sağlar. Aynı zamanda masaj vücutta hastalık oluşturan mikroplara karşı direnci sağlayan antikorların ve akyuvarların üretimini arttırır. Böylelikle bağışıklık sistemi güçlenir ve hem hasta olmamız zorlaşır hem de hastaysak daha çabuk iyileşiriz. Tüm vücut masajı beni daha güçlü ve dinç hissettirdiğinden düzenli olarak yaptırmaktayım. Düzenli masaj sayesinde hem vücudumun eskisinden daha sağlıklı hem de ağrılarımdan kurtuldum.

65

Genel Masaj Türleri

Birçok masaj türü içerisinde size uygun olanını salon çalışanlarından öğrenebilirsiniz. Genel olarak en çok tercih edilenler Aromaterapi masajı, Thai masajı, Bali masajı, Refleksoloji masajı, İsveç masajı olmaktadır. Masaj türleri uygulanışları ve uygulanışları sırasında kullanılan masaj yağları açısından da farklılık gösterebilmektedir. Bağışıklık sistemini güçlendiren masaj türleri içerisinde hepsi farklı işleyişleriyle yer alabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Eklem Ağrılarında Etkili Masaj Teknikleri başlıklı makalemizde bayan masaj salonu ve masaj salonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksim Masaj |