Ayak Masajı ile Ağrılarım Son Buldu!
By: Date: Aralık 5, 2019 Categories: Masaj Salonu,İstanbul Masaj Salonları,Ataköy Masaj Salonu,bahçelievler masaj,güngören masaj salonu,Bakırköy masaj salonu,Masaj Bakırköy

Yaşım 28 günde en az 8 saat ayakta çalışmak zorundayım. Zor bir işim var neredeyse her gün yorgunum. Özellikle vücudumuzun tüm yükünü çeken ayaklarımız olduğu için en büyük sorunum ayaklarımda geçmeyen ağrılarımdı.

Ayaklara iyi geldiği söylenen masaj aleti aldım. Bu alet istediğim gibi rahatlatmadı. Ayaklarımın altı şişiyordu sürekli ayakta durmaktan. Bu soruna çare aramaya başladım. İnternette araştırma yaparken ayak masajı diye bir yazı okudum. Yaptıranların yorumları da oldukça iyiydi. Hemen en uygun salonu araştırmaya başladım. Evime yakın olduğu için Bakırköy masaj salonunu buldum ertesi gün iş çıkışı gidip görüştüm. Ertesi gün verilen randevu ile hayatım değişti.

Ayak Masajı Hakikaten Çok Etkiliymiş

İlk randevumda masör ayaklarıma öyle bir masaj yaptı ki bu denli rahatlamayı nasıl sağladı anlamadım. Mucize gibiydi desem yeridir. Masajdan çıktığımda yürümüyor adeta uçuyordum. Bir sürü özel yağ kullanıldı. Hepsi çok güzel kokuluydu. İkinci randevum için tüm vücuduma istedim masajı. Ayaklarım ilk seansta bu kadar rahatlatıyorsa vücudum içinde bu rahatlığı yaşayabilirim diye düşündüm.

Masaj yaptırırken anladım ki bu iş profesyonel ellerde yapılması gerekliymiş. O evde masaj aleti alarak kendi kendine yapılacak bir iş değilmiş. Benim ayaklarımın ağrısı haftada bir defa geldiğim masaj salonunda son buldu. Şu konuyu da belirtmek isteri ki masaj seans fiyatları hakkında kafanızda çok fazla soru var. Ama tahmin ettiğiniz gibi çok pahalı değil. Her bütçeye hitap eden fiyatları var. Profesyonel bir masajla derin bir rahatlama yaşayın.

Bir önceki yazımız olan Masajın İnsan Vücudundaki Etkisi başlıklı makalemizde masaj bakırköy, spa merkezi ve istanbul masaj salonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir