Avcılar Sıcak Taş Masajı
By: Date: Şubat 22, 2020 Categories: Masaj Salonları,Bakırköy Masaj,İstanbul Masaj Salonları,Bayan Masöz,bahçelievler masaj,büyükçekmece masaj,güngören masaj salonu,avcılar masaj salonu,Bakırköy masaj salonu,Masaj Bakırköy,Beylikdüzü Masaj,Ataköy Masaj,Halkalı Masaj,Avcılar masaj Etiketler:

Avcılar Sıcak Taş Masajı çeşitlerinde çokça tercih edilen sıcak taş masajı, Avcılar masaj salonunda lisanslı masörler tarafından yapılmaktadır. Sıcak taş masajı önceden hazırlanmış masaj odasında tamamen gevşemeye yönelik olarak hoş kokularla hazırlanmıştır. Ruhsal ve kronik birçok rahatsızlık yaşayan kişilerin öncelikli tercih nedeni oluşu ise kan akışında ciddi hızlandırma yaşatmasıdır. Sıcak taş masajı, ruhsal olarak iç huzuru sağlar ve dinginlik hissi vermesinden dolayı öfke problemi yaşayan insanlarda da önerilen masajlardan birisidir.
Avcılar Masaj Seçenekleri
Stresin yeşerme alanı genişleyerek devam ederken modern hayat içinde sterse yakalanmamak imkansız hale gelmektedir. Fiziksel problemler hareket alanını kısıtlarken ruhsal problemler ise kişinin kişisel hayatına olduğu gibi sosyal hayatında da olumsuz etkiler yaratmaktadır. Faydası bilimsel olarak kanıtlanmış masaj seçenekleri ile titiz ve güvenilir bir masaj uygulamaları yapılmaktadır. Acılar masaj salonunda bünyesindeki bazı masaj seçenekleri ise;
Kahve tedavi Avcılar masaj seçeneği
Klasik Avcılar masaj seçeneği
Yosun tedavi Avcılar masaj seçeneği
Refleksoloji Avcılar masaj seçeneği
Derin doku Avcılar masaj seçeneği
Anti selülit Avcılar masaj seçeneği
Bölgesel Avcılar masaj seçeneği
Anti-stres Avcılar masaj seçeneği
Shiatsu Avcılar masaj seçeneği
Aroma relax Avcılar masaj seçeneği
Ayurveda Avcılar masaj seçeneği
Medikal Avcılar masaj seçeneği (tıbbi)
Sıcak taş Avcılar masaj seçeneği
Kil masaj Avcılar seçeneği
Tay yoga Avcılar masaj seçeneği
Lomi lomi Avcılar masaj seçeneği
Lenf Drenaj Avcılar masaj seçeneği

Bir önceki yazımız olan Halkalı Masaj İle Bölgesel Zayıflama başlıklı makalemizde halkali masaj ve Halkalı Masaj Spa hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir