Ataköy Masaj
By: Date: Şubat 19, 2020 Categories: Bakırköy Masaj,Ataköy Masaj Salonu,Ataköy Masaj Etiketler: ,
şişli masaj

Ataköy Masaj Etkileri Yoğun yaşantının bir sonucu olan sters ile süre gelen vücuttaki tepkimeler ile çok çeşitli hastalıklar meydana gelmektedir. Ataköy masaj ile meydana gelen tepkisel bozuklukların iyileşme süreci maksimuma çıkarılarak her bölgeye ve rahatsızlığa ait masaj seçeneği belirlenir ve ardın seans takvimi oluşturularak profesyonel masör ve ekibi tarafınca uygulamaya işlemine geçilir. Masaj seçeneklerinin faydaları etkileri ve uygulamaları farklı teknikler içerdiği gibi farklı ya kullanımında tercih edilmektedir. Öncesinden hazırlanan kişi bilgilendirme formu ile alerjik bir tepkimeye neden olmamak adına testler uygulanır daha sonrasında %100doğal olan yağ kullanımları tercih edilir. İnsan vücudunda oluşan huzursuzluk ilk savaşılması gereken sağlık sorunudur. İç huzur hem ruhen hem de bedenen önemli bir durumdur.

Ataköy Masaj Seçenekleri

Modern dönemde oluşan yaşan standartları ile beraber huzursuzluğu garantileye bilmekte. Bu durumu azami dereceye indirmek adına masaj seçenekleri Ataköy masaj ile sizleri beklemekte. Ataköy masaj uygulaması alanında profesyonel, lisanslı ekipler tarafından uygulanmaktadır. Masaj donanımları ile de tam teşekkül olması ve temiz, titiz bir çalışma ortamı sunması değerli müşterilerini en konforlu ortamı huzurla sağlamaktadır. Güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla sizleri huzura kavuşturmak ve iyileşme sürecinizi olumlu şekilde etkilemek için var olan masaj seçeneklerimiz;
Kahve tedavi Ataköy masaj seçeneği
Klasik Ataköy masaj seçeneği
Yosun tedavi Ataköy masaj seçeneği
Refleksoloji Ataköy masaj seçeneği
Derin doku Ataköy masaj seçeneği
Anti selülit Ataköy masaj seçeneği
Bölgesel Ataköy masaj seçeneği
Anti-stres Ataköy masaj seçeneği
Shiatsu Ataköy masaj seçeneği
Aroma relax Ataköymasaj seçeneği
Ayurveda Ataköy masaj seçeneği
Medikal Ataköy masaj seçeneği (tıbbi)
Sıcak taş Ataköy masaj seçeneği
Kil masaj Ataköy seçeneği
Tay yoga Ataköy masaj seçeneği
Lomi lomi Ataköy masaj seçeneği
Lenf Drenaj Ataköy masaj seçeneği

Bir önceki yazımız olan Ataköy Masaj ile Cilt Bakım Masajı başlıklı makalemizde ataköy masaj, masaj bayan ve Masaj Ataköy hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir